S

Slavnostní večer s Cartier

Francouzský dům Cartier slavnostně uvedl novou kreativní kolekci šperků Les Galaxies de Cartier v originálních prostorách Mineralogického a geologického muzea v Paříži.

Hostitel večera, prezident a CEO značky Cartier, Cyrille Vigneron, uvítal významné osobnosti ze světa šoubyznysu, módy i veřejného života na unikátní experimentální večeři, uspořádané pod vedením designéra a scénografa Charlese Kaisina.

Limitovanou kolekci šperků, ve které se Cartier vydává na kreativní průzkum vesmíru, si přišla prohlédnout filmová režisérka Sofia Coppola; herečky Tilda Swinton, Golshifteh Farahani i Ella Balinskana; módní návrhář Alber Elbaz a další významné osobnosti pařížské i mezinárodní scény. O hudební vystoupení se postaral hudebník Jackson and His Computerband.

Kolekce Les Galaxies de Cartier, inspirovaná vesmírem, dává volný průchod kreativitě. Popírá zákony šperkařství tím, že staví na nových materiálech a dříve nepředstavitelných zrakových, dotykových a sluchových vjemech. Každý kus je tak sám o sobě zážitkem.

Cartier