Vánoce u Bulgari ve znamení hada
Hodinky & šperky

Vánoce u Bulgari ve znamení hada

Vánoce u Bulgari ve znamení hada Od východu k západu, jeden z nejžádanějších  Bulgari výtvorů zdobí jedny z nejelegantnějších ulic na světě vánoční září.

V tomto roce ozáří fasády jednoho z nejdůležitějších Bulgari butiků: 5té Avenue v New Yorku impozantní Serpenti osvětlení. Pozornost každého upoutá výjimečná struktura objímající butik jako třpytící se stuha zatímco věž Ginza Tower v Tokiu ovine v klikatém objetí s jiskřivýma hypnotizujícíma smaragdovýma očima. Budovu Shanghai's Plaza 66 ozdobí obrovský had, který se zjeví jako kouzlem zavěšený ve vzduchu. V Miláně, vezme tento had na sebe formu elegantní girlandy se zářivýma očima v barvě rubínu, pózující svůdně na architrávu butiku ve Via Montenapoleone.  

V Londýně, Ženevě, Paříži a dalších 40 buticích po celém světě se třpytící had transformuje do kulatého řetězu, který rozsvítí výlohy v nadpozemské auře tohoto přirozeného symbolu smyslnosti a elegance.  

Každý výtvor si hraje s vinoucím se tvarem motivu hada, který je naplněn mocným symbolismem věčné obnovy, který upevňuje svoji pozici stejně jako současná ikona stylu a tradice Bulgari „Serpenti“. 

podobné články