Mykita Mylon
Design

Mykita Mylon

Mykita Mylon Žilka Optik Studio představuje kolekci brýlí MYKITA MYLON, která je fúzí několika elementů, jež nově definují estetiku módy a sportu. Umělecký design tvořený ze snadno přizpůsobitelného materiálu, který se vyznačuje extrémní lehkostí a trvanlivostí, vytváří dokonalého společníka jak na sportovní aktivity, tak i denní nošení.

Základem konceptu je použití patentovaného materiálu, který vychází z polyamidové báze a v optice byl díky MYKITA implementován poprvé. Po letech výzkumu vyvinula MYKITA komplexní proces, který vytváří sofistikované zakončení a brýlové obruby MYKITA MYLON tak nabízejí unikátní zážitek na pohled i na dotek. Kolekci byla udělena cena iF material award.

Všechny brýle z portfolia MYKITA jsou vybaveny čočkami značky ZEISS, což je záruka kombinace funkčnosti a estetiky. Díky hydrofobnímu nano-plášti stékají kapky vody okamžitě z povrchu čočky, což zaručuje optimální viditelnost. Všechny modely kolekce MYKITA MYLON mohou být vybaveny polarizovanými skly, které minimalizují odraz světla, což je zvláště výhodou při vodních sportech nebo řízení. Každý model může být navíc přizpůsoben tvaru hlavy budoucího majitele.

ŽILKA OPTIK STUDIO, Budečská 793/1, Praha 2, tel.: 222 522 435

podobné články