Hublot otevřel v Praze nový obchod
Hodinky & šperky

Hublot otevřel v Praze nový obchod

Luxusní hodinářská značka Hublot otevřela ve čtvrtek 26. listopadu svůj nový obchod v Praze v Široké ulici č. 9. Nové prodejní prostory byly slavnostně otevřeny za účasti více než 300 významných hostů, věrných klientů a přátel značky.

Interiér a exteriér obchodu byly navrženy společností Hublot podle konceptu „Art of Fusion“, který přetváří tradici v budoucnost, a kterým se značka proslavila. Dokonale propracovaný exkluzivní design a čistá kombinace materiálů a stylů dodává obchodu luxusní a elegantní atmosféru. Jemné odstíny šedé a černé jsou doplněny obrazy ve stylu Pop Art, jejichž detaily v zářivých barvách prezentují nejslavnější modely značky.

Hosté mohli obdivovat mistrovská díla slavné švýcarské manufaktury a ikonické kolekce Big Bang, Classic Fusion, King Power a Spirit of Big Bang, a také mohli vyzkoušet unikátní modely jako Classic Fusion Tourbillon Chronograph, Big Bang UNICO Perpetual Calendar nebo Big Bang Broderie – model, který získal vítěznou cenu v kategorii “Ladies’ Watch” na letošním ročníku Grand Prix d’Horlogerie de Genève.

Hublot Boutique Prague, Široká 9, Praha 1, tel.: 222 317 993, www.hublot.com

podobné články