Elegance nad řekou
Móda

Elegance nad řekou

Kdo by nechtěl žít v zeleni s výhledem na řeku. Ale vzdáte se pro trochu toho klidu čilého ruchu městských ulic? Ani nemusíte, přírodu i město ideálně spojuje luxusní Rezidence Vltava. V nabídce je však už jen několik posledních bytů.

Na Rohanském ostrově v Praze, pouhých dvacet minut pěšky od Starého Města byla loni zkolaudována novostavba Rezidence Vltava. Její elegantní tvary na první pohled zaujmou rozdílnou úrovní podlaží sousedních bytů a okny téměř k podlaze. Není proto divu, že v době kolaudace bylo už 80 % bytů prodáno.

Ještě stále se novým majitelem můžete stát i vy. Mezi posledními v nabídce jsou krásné apartmány s dispozicí 4+kk a orientací na jihovýchod. Rozlehlý obývací pokoj o rozloze přes 60 m2 zajistí komfortní bydlení, slunná terasa zase výhled do parkově upraveného zeleného vnitrobloku.

Příjemný život v domě přitom zajišťuje nejen nonstop recepční služba, ale i možnost vyjet výtahem přímo do svého bytu. Tento v Praze jedinečný komfort ocení zejména lidé, pro které je důležité soukromí. Dvě podzemní patra nabízejí dostatečnou kapacitu parkovacích míst a několik úrovní zajištění zaručuje naprostou bezpečnost celého objektu.

Všechno po ruce
Kromě vlastní stavby je ovšem Rezidence Vltava jedinečná i svým okolím. Areál je ze tří stran obklopen zelení a blízko je odtud všude – do restaurace, do parku, na hřiště, do školy, do obchodu, na veřejnou dopravu. Podle nálady si můžete dopřát procházku pod stromy podél řeky, protáhnout se na blízkých sportovištích anebo se vrhnout do pulsujících ulic Karlína.

Tato tradiční pražská čtvrť prochází posledních patnáct let úžasnými změnami. Opuštěné industriální budovy jsou přestavovány na administrativní centra, která získávají ocenění v prestižních soutěžích. Historický styl se mísí s moderní architekturou a ožívající čtvrť přitahuje umělce, architekty, designéry, novináře a zájemce o bydlení v příjemném prostředí.

Velmi oblíbené jsou karlínské farmářské trhy, nechybí ale ani supermarket pro větší nákupy a opravdová radost je vybírat mezi karlínskými restauracemi, stylovými kavárnami a hospůdkami. Obchody s rozmanitou nabídkou zboží, poštovní pobočka, sběrna čistírny a další služby jsou přitom k dispozici i přímo v areálu Rezidence Vltava a sousedních budov, kde je část ulic výhradně pro pěší.

Radost tady žít
V případě Rezidence Vltava je přitom zeleň tak blízko, že stačí vyjít ze dveří a už se může uspořádat piknik na trávě. Stezka pro cyklisty vede přímo před budovou a stejně jako cesty podél toku je ideálním místem i pro jogging. Fitness a relaxační centrum je necelých deset minut pěšky, stejně blízko je golfové hřiště. Na protějším ostrově Štvanice leží tenisové a squashové kurty, které doplňuje klidný park.

A kousek je to z Rezidence Vltava i kamkoli jinam. Metrem nebo tramvají jste za pár minut v historickém centru Prahy. Na mezinárodním letišti Václava Havla jste autem do půlhodiny. A když si uvědomíme, že k magistrále, odkud se rychle dostanete do všech směrů, to zabere asi minutu, pak už není pochyb: Rezidence Vltava, to je dnes jedno z nejpříjemnějších míst k životu v Praze.

Pro nabídku poslední bytů v projektu Rezidence Vltava navštivte: www.rezidencevltava.cz

podobné články