Bibloo Express
Móda

Bibloo Express

I přesto, že Bibloo měsíčně vyřídí kolem 18 000 objednávek, zůstává pro něj perfektní servis poskytovaný každému zákazníkovi jednou z klíčových priorit. Služba Bibloo Express s dovozem objednaného zboží do dvou hodin po celé Praze je tomu jasným důkazem. 

V rámci módního sektoru se jedná o unikátní a exkluzivní službu. K tomuto účelu Bibloo zakoupilo vozy Ford Courier a Sprinter, které budou brázdit pražské silnice s logem značky.

„V Bibloo jsou pro nás zákazníci na prvním místě, a proto chceme, aby se všichni cítili jako VIP. I z toho důvodu dbáme o to, aby měli prožitek z objednaného modelu co nejlepší. K tomu patří okamžité odbavení jejich objednávky a zajištění, že jim zboží bude dodáno vlídným kurýrem,“ vyjádřil se provozní ředitel Bibloo, Milan Vlček.

Bibloo doručuje v rámci expresní služby příznivcům módy a designu jejich zboží zabalené v originálních Bibloo taškách sedm dní v týdnu, a to od 10:00 do 22:00.

Pokud jste členem VIP klubu, který poskytuje nejen zajímavé slevy, máte novou službu zdarma nebo za objednávku nad 2 000 Kč s možností platby převodem nebo kartou na místě při předání zboží.

BIBLOO

podobné články