Hublot a Depeche Mode
Hodinky & šperky

Hublot a Depeche Mode

Hublot a Depeche Mode představují unikátní sběratelskou edici hodinek Big Bang. 55 kusů hodinek se inspirovalo pětapadesáti nejznámějšími singly populární anglické kapely.

Speciální limitovaná edice padesáti pěti kusů hodinek Big Bang Depeche Mode “The Singles” Limited Edition osloví fanoušky skupiny Depeche Mode, filantropy i sběratele hodinek.

Tato limitovaná kolekce hodinek vychází z modelu Big Bang Unico.

Manufakturní automatický strojek UNICO s rezervou chodu 72 hodin je uložen v 45mm pouzdře z keramiky a je obdařen chronografem s funkcí flyback.

Každý kus ze série 55 hodinek má na safírovém skle číselníku a dýnka natištěnou fotku singlu, respektive jeho coveru. Navíc má každý model jiný řemínek s ocvočkovanou manžetou, která se dá libovolně připnout či oddělat.

Jedinečnost edice je podpořena také tím, že je každý kus uložen do příručního kufru z černého hliníku značky Rimowa společně s vinylovou deskou – originálním singlem.

Bonusem na závěr je pak „synťák“ Roland JP-08, jež připomíná, že skupina Depeche Mode používá po dlouhá léta právě syntezátor značky Roland. 

Spolu se značkou Hublot pokračují hudebníci v charitativní akci s názvem „charity: water“. Stejnojmenná nezisková nadační organizace přináší čistou a nezávadnou vodu lidem v rozvojových zemích. Během posledních pěti let se díky penězům z prodeje hodinek napilo této průzračné tekutiny jen v Nepálu a Etiopii celkem třicet tisíc lidí. Ze zisku se financovalo víc než dvě stě projektů, díky nimž bylo potrubí s vodou zavedeno do okrajových částí zemí.

HUBLOT

podobné články