B.zero1 Labyrinth od BVLGARI
Hodinky & šperky

B.zero1 Labyrinth od BVLGARI

Značka Bulgari svým novým prstenem B.zero1 Labyrinth opět boří zažitá pravidla toho, jak má vypadat šperk. 

B.zero1 je prsten, který je deklarací síly výrazu vlastní osobnosti. Hypnotické křivky spirály z růžového a bílého zlata vyjadřují vrozenou schopnost vzpouzet se konvencím. Letos se řada B.zero1 Design Legend, která v sobě kombinuje šperkařské mistrovství značky Bulgari a kreativní vizi legendární architekty Zahy Hadid, rozšiřuje o revoluční nové modely.

Když prsten B.zero1 poprvé spatřil světlo světa v roce 1999, okamžitě začal posouvat hranice tvaru a formy svým trojrozměrným, téměř architektonickým vzhledem, který vypadá opravdu jinak, než tradiční kroužek z kovu. Široký střední kroužek v sevření dvou plochých kroužků s dvojitým logem Bulgari byl ve své době skutečným originálem díky novativnímu a ikonickému designu, který se vzpíral zařazení do některé z obvyklých kategorií.

Díky svému výraznému vzhledu je to také ideální šperk pro ozvláštnění běžného dne. B.zero1 píše nová pravidla toho, jak lze nosit šperk. Vypadá skvěle na každém prstu i v kombinaci několika kousků, na řetízku či náramku. Je také průkopníkem nekonvenčního a velmi osobního stylu, tedy ideální volba pro lidi, jejichž doménou je nenucenost a individualita.

Za dobu své existence dokázal prsten B.zero1 mnohokrát svoji nekonečnou schopnost transformace. Existuje již celá řada interpretací, které využívají nekonvenční materiály – je jako performance, která nikdy nekončí.

Slavná architektka Zaha Hadid pojala B.zero1 v duchu svého kreativního génia a předala mu křivky typické pro svůj styl architektury, takže výsledný prsten získal dojem pohybu, stejně jako mistrovská díla architektury od Zahy Hadid.

BVLGARI

podobné články