Grown Alchemist ve Stolen Studiu
Krása

Grown Alchemist ve Stolen Studiu

Australská značka pečující kosmetiky Grown Alchemist nedovolí, aby naše pleť nadále trpěla kvůli uspěchanému životu, stresu či znečištěnému životnímu prostředí.

Inovační receptury produktů Grown Alchemist se zaměřují právě na negativní vlivy ovzduší na naši pokožku a mění způsob, kterým se opravuje a regeneruje. Jejich účinná kosmoceutika podporuje obnovu a opravu buněk, čistí a detoxikuje pleť. Tím pokožce viditelně navrací zdraví.

EYE MAKE-UP REMOVER

Vysoce účinný odličovač očí pro všechny typy očního make-upu. Chrání před viditelnými známkami stárnutí. Vitamín A a fytosteroly z pšeničných klíčků pomáhají při rozpouštění všech druhů make-upu z očních víček a řas. Zklidňující a hydratační heřmánkový extrakt působí protizánětlivě a antioxidačně.

50 ml za 650 Kč

 

BODY TREATMENT OIL 

Ideální hydratační přípravek pro suchý typ pleti. Jemný, rychle vstřebatelný olej pokožku zklidňuje a stimuluje jemnou tělesnou vůni. Olej z tamanu obsahuje vysokou koncentraci kyselin Omega-6 a Omega-9, základních mastných kyselin, které podporují obnovu a kvalitu pokožky. Olej z heřmánkových semen je rychle se absorbující olej, který proniká do nejhlubších vrstev pokožky, zvyšuje její pružnost a obnovu. Rakytník obsahuje kyseliny Omega-7, které zlepšují regeneraci a hojení tkáně a redukci jizev. 

100 ml za 790 Kč

 

AGE REPAIR MOISTURISER

Krém s jemnou texturou účinně tonizuje, zpevňuje, vyhlazuje vrásky a podporuje tvorbu kolagenu. Tento jemný krém nechává pleť zářivou a odolávající procesu stárnutí. Bílý čaj a brusinka jsou silné antioxidanty, které zvyšují elasticitu pokožky, udržují ji hydratovanou a chrání ji před poškozením UV záření. Přírodní kyselina hyaluronová udržuje hydrataci v epidermální vrstvě a stimuluje elasticitu pleti.

40 ml za 2 300 Kč

 

BODY CREAM

Tělový krém intenzivně hydratuje a je ideální pro suchou a podrážděnou pokožku. Zvyšuje celkovou kvalitu pleti, která se stane pružnější, jemnější a svěžejší. Bambucké máslo s vysokým obsahem kyseliny Omega-7 podporuje regeneraci buněk, hojení poraněné kůže a zlepšuje stav strií a jizev. Mandarinkový extrakt stimuluje regeneraci poškozených buněk. Extrakt z rozmarýnu zpevňuje a vyrovnává tukovou vrstvu, pšeničné klíčky čistí póry a vrací pružnost pokožce, které bude navíc zpevněná a harmonizovaná.

120 ml za 650 Kč

Všechny produkty najdete v sortimentu Stolen Studia na Praze 5.

Stolen Studio

Grown Alchemist

podobné články