La Grande Crème
Krása

La Grande Crème

Naprostá novinka a inovace ve světě profesionální kosmetiky, jež zamezuje stárnutí pokožky, má název La Grande Crème.

Jedinečný krém cílí na všechny jevy související se stárnutím pokožky.

Působí na expresi genů podílejících se na procesu kožního stárnutí a podporuje unikátní buněčnou regeneraci. Společnost Biologique Recherche identifikovala unikátní EpigenActiv’© peptid působící na receptory růstového faktoru (EGF) nezbytného k regeneraci tkání a recyklaci degradovaných proteinů.

La Grande Crème podporuje hloubkovou regeneraci kůže, napomáhající restrukturalizaci a navrácení síly epidermis. Buňky jsou posíleny, bariéra kůže je obnovena a tkáně se regenerují. Unikátní složení krému zlepšuje funkční architekturu vláken, a tak aktivně bojuje proti fenoménu uvolňování obličejové pokožky a zlepšuje odolnost kůže proti gravitaci, vyplňuje vrásky a nevzhlednou povislou kůži a navíc má liftingový efekt, který pomáhá obnovit obrys obličeje.

Zpevňující platforma napomáhá zlepšovat viskoelasticitu pokožky pro její větší tonus a pevnost. La Grande Crème reguluje vylučování progerinu, indikátoru stáří, který se akumuluje s věkem. Tato regulace přináší mnoho pozitiv: vyhlazení obličejových rysů, zmenšení velikosti a hloubky již viditelných vrásek a zpomalení tvorby nových vrásek.

Antiglykační aktivní ingredience také bojují se změnami kolagenových a elastinových vláken, čímž omezují výskyt známek stárnutí. Krém je obohacen o aktivní ingredience bojující se vznikem tmavých skvrn, pomáhá redukovat pigmentové nepravidelnosti a předchází tvorbě nových tmavých skvrn.

Krém také vyrovnává a rozjasňuje pokožku a zanechává ji zářící. La Grande Crème chrání mitochondriální DNA a epidermální kmenové buňky. Zároveň podporuje syntézu lipidů v epidermálním cementu, zlepšuje kvalitu kožní bariéry a bojuje s nepříznivými vnějšími vlivy.

Biologique Recherche

podobné články