Wine&Degu Jakuba Přibyla
Gourmet & Cestování

Wine&Degu Jakuba Přibyla

Jakub Přibyl je několikanásobný vítěz mistrovství České republiky v sommeliérství. Blíže se s ním můžete seznámit ve Wine&Degu.

Podávání a povídání o víně je ve Wine&Degu velmi příjemné, protože prostor podniku je malý a útulný, s kapacitou okolo dvaceti osob.

Majitelé plánují vést pravidelné degustace netradičních vinařských oblastí či degustace vín ze soukromých sbírek s jedinečnými a mimořádneými kousky pro opravdové znalce vín a fajnšmekry.

„Hodně lidí se ptá na koncept. Náš koncept je jasný – kvalitní vína od českých, moravských i zahraničních vinařů. Snažíme se nabídnout velká světová vína, ale i vína která nás oslovila," říká Jakub.

„Chceme, aby se naši hosté vínem bavili tak jako my. A proto nabízíme například „tasting flight“ tří vzorků vín, která mají něco společného, naslepo. Můžete tak zkoušet, hádat, a pak se nechat překvapit, anebo si nechat prozradit něco o daných vínech předem, a následně už jen porovnávat společné nebo naopak rozdílné charaktery a chutě,“ dodává Veronika Mašková, Jakubova přítelkyně a spolumajitelka Wine&Degu.

Wine&Degu

podobné články