Designové kočáky Cybex FW18
Design

Designové kočáky Cybex FW18

Netradiční umělecké pojetí dětských kočárků uchvátilo hosty pražského týdne módy.

Tradiční motivy japonské mytologie na třpytivém stříbře, vzrušující výlet mezi planety, ale i extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta – to vše nabídla hostům exkluzivní módní událost, která postavila kočárky, dětské autosedačky a nosítka do role nepostradatelných módních doplňků stylového rodiče.

Slavnostní představení módních kolekcí 2018 uspořádala společnost Cybex v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week v karlínské galerii Hauch.

Nejvíce reakcí opět vyvolala extravagantní řada z dílny návrháře Jeremyho Scotta. jeho třetí spolupráce se značkou Cybex se nese v duchu andělíčků v teniskách, ikonických dětských barev a zlatých křídel. Kolekce s názvem Cherubs, kterou si oblíbila například americká herečka Mindy Kaling, je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí být na očích.  

Oslavován byl i umělecký počin mladičké ukrajinské návrhářky Anny K, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům mezinárodní módní scény. Kolekce plná svěžích barev, vesmírného dobrodružství a odvážných kombinací vzbuzuje touhu objevovat a snít o vzdálené budoucnosti. Třetí uvedenou kolekcí pak byla třpytivá Koi z dílny německých návrhářů Cybex. 

Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Karolina Kurková, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

CYBEX

podobné články