Kateřina Geislerová jaro/léto 2018
Móda

Kateřina Geislerová jaro/léto 2018

Kolekce jaro/léto 2018 módní návrhářky Kateřiny Geislerové vznikala naprosto intuitivně. Směr vývoje kolekce definovaly látky, do kterých se Kateřina doslova zamilovala.

Téměř všechny použité látky pokrývá květinový vzor. Typický jarní motiv, který nám dává vědět, že se příroda nádherně probouzí a předznamenává léto plné barev.

Květiny přenesené na modely Kateřiny Geislerové jsou vyvedeny s estetickou romantické jemnosti v propojení s moderním pojetím celého outfitu, který je velmi ženský.

„Některé látky připomínají Japonsko, jiné jsou barevně až chaotické s velkými okvětními lístky. Nechybí však ani střídmá a grafická krajka, u které bychom očekávali jemnost. Stejná různorodost panuje i ve střizích jednotlivých modelů, některé jsou nesmírně jemné a ženské, se zvýrazněným pasem, jiné jsou lehce oversize,“ uvedla Kateřina Geislerová.

Květiny provází celou aktuální kolekci na mnoha úrovních. Například rukávy jsou zpracovány tak, že připomínají tulipány. Stejná myšlenka je aplikována dokonce i na kalhotách. Hlavním tématem provázejícím celou kolekci je intuice, jemnost květin a hravost.

Kateřina Geislerová

podobné články