Kontakt

O vydavatelství

Vydavatelství Luxury Guide, s. r. o., bylo založeno v roce 2001 a zaměřuje se na segment luxusního lifestylu. Jeho nejznámějším titulem je magazín Luxury, který vychází čtyřikrát do roka a je ve své kategorii jedním z nejsilnějších titulů na českém trhu. Do portfolia inzerentů vydavatelství patří značky jako Fendi, Dior, Tiffany & Co., Rolex či Omega a řada dalších.

Před pěti lety přibyl do rodiny titulů trojjazyčný čtvrtletník Luxury Exclusively for Czech Airlines, jež je distribuován v business třídě na palubách letů ČSA a ve VIP saloncích na letišti Václava Havla v Praze. Druhý rok nabízí naše vydavatelství speciální čínský čtvrtletník All About Prague. Velmi oblíbené jsou také mapy orientované na turisty, distribuované v letadlech ČSA a čtyřhvězdičkových či pětihvězdičkových hotelech.

Naše vydavatelství přináší svým čtenářům i inzerentům také specificky zaměřené tituly, jimiž jsou Luxury Time & Travel, Luxury Travel, Luxury Design & Developer a Luxury Business. V zimě 2017 jsme vydali první B2B časopis Medic Beauty, jenž byl určen lékařům a lidem z oboru estetické medicíny.


Kontakt

Vydavatelství

Luxury Guide s.r.o.,
Na Maninách 14, 170 00,
Praha 7, Česká republika

Redakce

Lenka Jarošová

Produkce

Veronika Šimůnková

Asistentka

Dagmar Řepková

Vydavatelka

Milena Žampová