A

Atraktivní bydlení v sousedství zahrady Kinských

Sehnat vysněné bydlení na klidném místě a zároveň se skvělou dopravní dostupností kulturního, společenského a sportovního vyžití je v Praze téměř nemožné. Díky unikátnímu rezidenčnímu projektu v Holečkově ulici na Smíchově se vám to ale může podařit.

V Praze 5 byl na začátku roku 2019 dokončen unikátní bytový dům s názvem Rezidence Palata, pyšnící se cenami architektů za Realitní projekt roku 2018 pro Prahu 5 a také cenou Absolutního vítěze v dané kategorii za nejlepší projekt v České republice. Kromě menších bytových jednotek nabízí také luxusní apartmán s jižní terasou a dechberoucím výhledem na protější zelený svah Husových sadů.

Design budovy je dílem předního českého architekta Jana Šestáka ze studia Deyl-Šesták-architekti a je postaven na místě bývalé neorenesanční stavby. Název odráží historii místa, kde kdysi stávala známá usedlost Dolní Palata. Architektura domu vychází ze specifického půdorysu stavební parcely, jejíhož tvaru bylo při návrhu a samotné stavbě maximálně využito. V nezastavěné části pozemku si pak budou rezidenti moci vychutnávat chvíle odpočinku v soukromé zahradě.

V osmipodlažním domě najdete pouhých 31 bytů a jeden ateliér, což z něj činí jedinečný projekt komorní povahy. K dispozici jsou zejména byty s menší rozlohou, ale na své si přijdou i zájemci o bydlení ve větších prostorách. Nechybí ani jednotky 3 + kk nebo unikátní byt 4 – 5 + kk, zabírající celé podlaží.

Že je rezidence umístěna na skvělém místě, dokazuje výborná dostupnost do centra. Tramvajová zastávka, odkud se dostanete za pět minut na Anděl, je vzdálena pouhé dvě minuty pěšky od domu. Na Andělu najdete kromě stanice metra také celou řadu obchodů, restaurací, kaváren, ale také zábavy, ať už zajdete do kina, na lezeckou stěnu, nebo do fitness centra. V blízkosti domu je také mateřská škola, lékárna či poliklinika.

www. rezidencepalata.cz

tip redakce
Vstupte do světa luxusu

Celé osmé patro projektu tvoří soukromý byt o dispozici 4 + kk či 5 + kk o výměře 173 m2. Byt je dokončen ve stavu shell & core, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru dle vkusu nového vlastníka. Kromě nádherných výhledů z jižně orientované terasy na protější svah Husových sadů a centrum Prahy byt nabídne například i vstup do zádveří přímo z výtahu či přípravu pro osazení systému chlazení v každé pobytové místnosti.

JUDr. Gabriela Hasková,
jednatelka společnosti
Real-Treuhand Reality

V čem se společnost Real-Treuhand Reality odlišuje od ostatních developerů?
Zaměřujeme se především na menší projekty v lokalitách, které mají dlouhou historii a jsou pro Prahu přínosem. Cílem architektů, se kterými úzce spolupracujeme, je nenarušit stávajícího genia loci vybraných lokalit a nabídnout našim klientům to, co opravdu hledají. Naše projekty vynikají vyšším standardem zařizovacích předmětů a vysokou kvalitou provedení, tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

Co Real-Treuhand Reality plánuje za nové projekty?
Kromě zkolaudovaného projektu Rezidence Palata, kde zbývají poslední byty na prodej, a projektu Victoria Košíře přechází do fáze realizace nový projekt u golfového resortu Konopiště nedaleko Benešova, který bude v první etapě obsahovat 21 rodinných domů a spoustu benefitů, jako například členství v golfovém klubu. V současné době také probíhá tendr na dodavatele stavby projektu Bydlení Zenklova na Palmovce. Stavba nejnovějšího projektu Rezidence U Rokytky v Hrdlořezech je již v procesu.

Pro jaký typ klientů jsou vaše pražské projekty určeny?
Především pro ty, kteří hledají klidné bydlení s osobitě řešeným interiérem a exteriérem, které považujeme za velmi důležitou součást trvalých hodnot, které se snažíme vytvářet. Díky atraktivním skladbám bytů jsou projekty vhodné jak pro bezpečné investice, tak pro rodiny s dětmi, což považujeme za velmi důležité.

 

CategoriesNezařazené