O

Odpočinek hodný králů

Není náhoda, že kvalitní české postele Johan Malle najdou hosté v pokojích Chateau hotelu Zbiroh, Hotelu Větruše či Grandhotelu Pupp. Jsou to totiž ty nejexkluzivnější postele české produkce, jaké si lze jen představit.

Ačkoliv si mnoho lidí neuvědomuje, kvalitní spánek by měl být základem správného životního stylu. Pro ty, kdo se nechtějí probouzet s bolestí zad a kloubů, je ideálním řešením poctivá postel z produkce české firmy Johann Malle. Ta se totiž zabývá výrobou kontinentálních postelí už od roku 1913, a v současnosti se tak může pyšnit dlouholetými znalostmi a zkušenostmi.

PROČ KAŽDÝ VEČER NEULÉHAT NA POSTEL ZARUČUJÍCÍ PLNOHODNOTNÝ SPÁNEK?

Každý, kdo by se o unikátních a ryze českých postelích chtěl dozvědět víc může navštívit pražský či brněnský showroom a nechat si poradit od nejpovolanějších profesionálů. Ti pak na základě požadavků klienta a případně i jeho zdravotních neduhů navrhnou ideální řešení. Některým zájemcům o skutečně kvalitní spánek postačí individuální úpravu jedné z vystavených postelí, pro ty nejnáročnější bude nová postel vyrobena zakázkově na míru.

PAVEL SMÍTAL (majitel firmy Johan Malle)

Pavel Smítal si kromě špičkové kvality potrpí i na lokálnost, a tak se při výrobě používá dřevo výhradně z českých lesů, ať už jde o smrk, buk, anebo dub. Na matrace a čalouněné části postelí zruční pracovníci využívají nejrůznější přírodní materiály od bavlny či konopí a koňských žíní až po kokos nebo hedvábí.

SAMOTNÁ DÍLNA JOHANN MALLE

Samotná dílna je situovaná nedaleko Mladé Boleslavi, klienti se tak mohou do dílny kdykoli zajet podívat. Personálem jsou velmi vřele vítáni, aby se na vlastní oči přesvědčili o tom, jak budoucí dominanta jejich ložnice truhlářům, řemeslníkům a švadlenám doslova vzniká pod rukama. Postele Johan Malle jsou totiž až na využití obšívacího a šicího stroje vyráběny ručně.

Zákazníci tak mají neopakovatelnou možnost stát se nedílnou součástí celého několikatýdenního výrobního procesu.

This slideshow requires JavaScript.

Johan Malle

 

 

CategoriesNezařazené