Oční krém a sérum spolu dokonale spolupracují, aby vytvořily hydratovanou pokožku, která je vyhlazená a mladistvá díky technologii TFC8. V čemu spočívá?
Koncentrované omlazující a hydratační The Serum, inspirované třicetiletým výzkumem profesora Badera v oblasti kmenových buněk, obsahuje revoluční patentovanou technologii TFC8, díky které stimuluje přirozený proces obnovy buněk. Rychle se vstřebávající sérum s texturou mléčné emulze a obsahem vitamínů, antioxidantů a hydratačních složek bojuje proti dehydrataci, negativnímu vlivu znečištěného prostředí a viditelným známkám stárnutí. The Serum bylo pečlivě naformulováno tak, aby působilo v synergii s hydratačními přípravky Augustinus Bader pro dosažení bezprecedentních výsledků. Pleť zanechává pevnější, pružnější, dokonale hydratovanou, zdravou a zářivou. Sérum i oční krém jsou 100% neparfémované, neobsahují gluten, parabeny, minerální oleje ani sulfáty a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Produkty také nebyly testovány na zvířatech.Patentovaný komplex TFC8 je směsí aminokyselin, vitamínů a syntetizovaných molekul, přirozeně se nacházejících v pleti, které vyživují pleťové buňky a vytvářejí optimální prostředí pro jejich obnovu. Vitamín C působí jako silný antioxidant, který zároveň stimuluje tvorbu kolagenu a projasňuje pleť. Skvalen je rostlinný olej s vyživujícím účinkem, který pleť zanechá sametově hladkou a zářivou. Polysacharidový hydratační komplex udržuje optimální úroveň hydratace v pleti. Účinně předchází dehydrataci a pleť intenzivně hydratuje zevnitř. Hyaluronát sodný působí jako magnet na vodu. Díky jeho výjimečnému hydratačnímu účinku okamžitě vyhlazuje jemné linky a vrásky způsobené dehydratací. Pleť zanechá pevnější a pružnější s mladistvým jasem. Výtažek z granátového jablka je silný antioxidant, který zároveň optimalizuje proces regenerace, zklidňuje reaktivní pleť a redukuje viditelné známky stárnutí včetně vrásek. Resveratrol je další silný antioxidant, který pleť chrání před agresemi vnějšího prostředí. Výtažek z protěže alpské má liftingový efekt. Vyhlazuje vrásky, vypíná povadlou pleť a zároveň ji chrání před negativním vlivem UV záření a znečištěného ovzduší. Olej z otrub obsahuje antioxidační kyselinu ferulovou, která potlačuje známky stárnutí včetně tmavých skvrn a vrásek.
The Eye Cream viditelně vyhladí pokožku kolem očí a zanechá ji pevnější a zářivější. Kromě komplexu TFC8 a vitamínu V obsahuje Niacinamid, multifunkční vitamín skupiny B, který zklidňuje a projasňuje pleť, potlačuje zarudnutí, redukuje jemné linky a vrásky, pokožku zvláčňuje a zároveň ji chrání před negativním účinkem UV záření, znečištěného ovzduší a modrého světla. Výtažek z pupečníku asijského je bohatým zdrojem aminokyselin. Pleť zklidňuje, hydratuje a regeneruje. Vitamín B5 pleť hloubkově vyživuje, unavené oční okolí osvěží a dodá mu mladistvý jas. Výtažek z vrcholáku pravého, legendárního ajurvédského stromu, má viditelný omlazující a zpevňující účinek. Jojobový olej díky obsahu mastných kyselin suchou pleť hloubkově vyživuje, přitom se ale lehce vstřebává. Výtažek ze dvou mořských řas (corallina officinalis a undaria pinnatifida) obnovuje mladistvý jas, minimalizuje otoky a tmavé kruhy, redukuje známky stárnutí a zároveň posiluje obranné mechanismy pleti.
The Serum, 8 350 Kč/30 ml
The Eye Cream, 4 850 Kč/15 ml
Novinky značky Augustinus Bader budou k dostání od října exkluzivně v kamenné prodejně Ingredients v Maiselově ulici 21 a na www.ingredients-store.com.