L

Luxusní italský resort se sportovní akademií a zábavním parkem pro děti

V Sardinii se skrývá resort, která vysoce převyšuje klasické standardy pětihvězdičkových resortů. Kromě opulentního spa, michelinského menu a selekce hotelů i soukromých vil najdete ve Forte Village také profesionální sportovní akademie a dokonce i komplexní Children Wonderland. 

O exkluzivním ubytování, spa procedurách a gourmetu ve Forte Village jste si už mohli přečíst zde. Další část dechberoucího resortu však tvoří nespočet aktivit ve sportovních akademiích, ale i v oceánu či na golfovém greenu. Nezapomíná se ani na děti, kterým resort přichystal svůj vlastní svět.

Profesionální sportovní příprava 

Jakému sportu se můžete ve Forte Village oddat? Svou vlastní akademií se pyšní tenis díky Tenis Star Academy by Head, basketbalová akademie s názvem Ettore Messina Basketball Academy by A|X Armani Exchange Olimpia Milano je zase určená pro nadšence od šesti do šestnácti let. Čtrnáct let je pak hranice pro budoucí profesionály vyškolené v Chelsea FC Foundation Soccer School. Prostřednictvím profesionálních akademií se můžete zaměřit i na veslování, ragby, šerm, jízdu na kole, volejbal, horolezectví, stolní tenis nebo plavání. Adrenalin zažijete v Buglioni Boxing Academy by Leone 1947 nebo v PGK Go-kart Academy a baletní dovednosti vypilujete v taneční akademii.

Potápění i golf

Pro všechny plážové i vodní sporty je k dispozici Boat House, zatímco trenéři a wellness odborníci už čekají s pečlivou přípravou na triatlon. Hiking je v dokonalé přírodě samozřejmostí a okolní flóru s mořským nádechem si užijete také při odpalech v Molas Golf Club s 27 jamkami, jen malý kousek od resortu.

Children Wonderland

Pokud chcete skutečně potěšit své děti, nebo si od nich na chvíli odpočinout, pak vsaďte na Children Wonderland, jenž zaujme vlastním dětským divadlem, pohádkovým domem Barbie ve skutečné velikosti či dvěma bazény s nepřetržitým dohledem. Mario’s Village v podstatě tvoří celé městečko pro děti s kvalifikovanými vícejazyčným personálem a jesličky se postarají i o děti do tří let. Zvídavost a tvořivost pak ve Forte Village uspokojí umělecká studia nebo rozmanitá zahrada se zeleninou a ovocem se zaměřením na zábavně edukativní programy.

CategoriesNezařazené