V

Vykročte do podzimu prakticky v ikonických botách Dolomite

Dolomite již přes 120 let představuje promyšlené spojení kvality a designu. Ze snu sedmnáctiletého italského kluka vznikla světová značka bot, o které slyšel snad každý milovník přírody.

Dolomite už ale nejsou jen špičkové boty do hor a na skály, vyzkoušet můžete i lifestylové kolekce. Zejména teď na podzim určitě oceníte, že jsou italské stylovky Dolomite vyrobeny z pravé kůže, voděodolnost zajišťuje membrána z GoreTexu a odolnost dodává kvalitní podešev VIBRAM. Procházky sychravým městem tak mohou být nekonečné a kaluže už nebudou nepříjemnou překážkou, ale zábavným zpestřením cesty do práce. Navíc jsou designově velmi povedené, vybírat můžete z pestré palety barev, kombinovat různé tkaničky, takže s nimi rozhodně nezapadnete. A to doslova.

Ať už zvolíte městské tenisky nebo vyrazíte do hor v pohorkách, můžete je mít na nohách několik hodin a budete se stále cítit pohodlně. Boty Dolomite se vyrábí za pomoci tradičních technologických postupů, kolekce 54 je dokonce stále šitá ručně. Boty Dolomite byly navrženy tak, aby “ustály” všechno a vydržely dlouho. A to neplatí jen o jednom výletu. Jedny boty můžete mít roky a budou stále šlapat skvěle. Dejte jim podzimní zátěžový test a uvidíte sami. Vybírejte na eshopu endorphinrepublic.cz nebo navštivte jednu z kamenných Endorphin prodejen, ve kterých vám outdooroví experti poradí, jaké boty vybrat do města a do hor, jak je udržovat, aby dlouho vydržely, a rádi přidají i tip na výlet.

Foto: Endorphinrepublic.cz

CategoriesNezařazené