V

Volcano Spa & Wellness láká na nové prostory i koncept

Moderní a vzdušný design a zároveň útulná atmosféra s pestrou škálou služeb na samém okraji přírodní rezervace Prokopské údolí jsou hlavní atributy Volcano Complexu, který zahrnuje i zmodernizované a rozšířené Spa & Wellness centrum.

I v rušné metropoli si tak můžete připadat jako na dovolené a zcela se oddat relaxaci uprostřed přírody. Oázu klidu tvoří finská sauna s ochlazovacím bazénkem, infra sauna, pára, jacuzzi, venkovní terasa a vyhřívaná lehátka. „Od otevření v roce 2008 se neustále snažíme vylepšovat a modernizovat naše produkty a služby. Jako velká milovnice designu a technologických novinek mám radost zejména z toho, že se naše spa zútulnilo a že jsme každým rokem více trendy,” komentuje Martina Kašprišin, generální ředitelka Volcano Complex.

Volcano Complex nabízí pod jednou střechou bohatý výběr volnočasových služeb – Spa & Wellness centrum, Health Club, hotel, konferenční salonky, restauraci a služby péče o tělo. Jedinečná je například aromatická masáž Tranquility Comfort Zone zaměřená nejen na fyzické, ale i psychické uvolnění a vysoce hydratační ošetření obličeje Hydramemory. Více informací včetně nabídky thajských masáží a kosmetických služeb najdete na zde.

CategoriesNezařazené