H

Hublot představuje limitovanou edici hodinek Big Bang DJ Snake

William Sami Étienne Grigahcine, známý pod uměleckým jménem DJ Snake, je úspěšný producent, DJ a především nejstreamovanější francouzský umělec na světě s celou řadou úspěšných hitů. Své síly momentálně spojil se značkou Hublot, aby představili společný výtvor v podobě limitované edice hodinek Big Bang DJ Snake.

„Moci nosit – a také nabídnout svým fanouškům – hodinky, které odrážejí moji osobnost, je pro mě už od počátku spolupráce s Hublot velmi důležité. Mám radost, že jsem díky odbornosti fantastických hodinářů a řemeslníků této švýcarské značky mohl své představy zhmotnit,“ vyjádřil se DJ Snake.

DJ Snake je v dnešním světě elektronické hudby takovým pojmem, že není třeba ho nijak zvlášť představovat. Jeho hvězda se poprvé dostala do povědomí v roce 2013 díky skladbě Turn Down For What. Od té doby se podepsal pod takové hity jako Lean On, Loco Contigo, Let Me Love You s Justinem Bieberem a Selfish Love se Selenou Gomez. A tím to nekončí – Diplo, Kanye West, Lil Jon… další a další nové spolupráce se světoznámými umělci stále vznikají. DJ Snake se stal prvním francouzským umělcem, jehož dva songy si na Spotify přehrálo více než dvě miliardy uživatelů. Na konto si připsal i nejedno prestižní ocenění: Billboard Music Awards, MTV Music Awards a v neposlední řadě i tři ceny NRJ Music Awards.Hublot a DJ Snake jsou vzájemně propojeni už od 1. ledna 2018, kdy ovládl závěrečnou party Hublot během fotbalového mistrovství světa FIFA World Cup v Rusku. Tři roky poté vzešly z tohoto partnerství první hodinky Big Bang DJ Snake s nezaměnitelným duhovým designem, které září nespočtem modrých a fialových odlesků.Luneta, stejně jako šest titanových komponentů tvořících pouzdro o velikosti 45 mm, prošly speciálním technologickým procesem, který je podobný tomu používaným při úpravě černého PVD. Během procesu musí být různé komponenty umístěny do určitých poloh, při kterých jsou potahovány různými barvami. Výsledkem je optický efekt projevující se tak, že barva hodinek se mění v závislosti na úhlu pohledu. Výroba je o to složitější, že je velmi obtížné docílit stejné gradace barev u každého ze sta kusů hodinek. Šest výřezů na vnějším okraji lunety, díky kterým je model Big Bang DJ Snake okamžitě rozpoznatelný a díky kterým se odlišuje od ostatních modelů z této řady, navrhl sám DJ Snake.Číselník pod safírovým sklíčkem zdobí glóbus vyvedený ve stejných barvách jako samotné pouzdro. Jde o podpis tohoto umělce, který připomíná nejen jeho cesty na koncerty po celém světě, ale i to, že jeho hity si zamilovali lidé po celé zeměkouli. Skrz globus a částečně skeletonizovaný číselník je skrze sklíčko možné dohlédnout až na samotný strojek HUB 1242 UNICO s flyback chronografem a rezervou chodu 72 hodin.

Limitovaná edice pouhých sta kusů je kdispozici se dvěma řemínky, které se díky patentovanému systému Hublot One Click dají snadno vyměnit. První z nich je z kaučuku se šedým, černým a purpurovým maskovacím vzorem, druhý pak černý se žebrovanou strukturou. Spona na obou řemíncích je ošetřena stejným způsobem jako pouzdro a luneta, které tak perfektně doplňuje.

CategoriesNezařazené