F

Fall Runway Trend: All That Glitters

Návrháři jasně definovali trendy pro letošní podzim a zimu již na jaře. Rozhodli jsme se blíže podívat na třpytivý hit, který přehlídková mola prostě neopouští. Flitry jsou ideální pro plesovou sezonu, ale kdo říká, že nemůžou rozzářit i obyčejný den? 

Módní designéři se zkrátka odmítají vzdát flitrů a bojují za ně natolik, že jim letos v zimě opět udělili čestné místo mezi hlavními trendy. Největší záři přinesou třpytivé večerní šaty, které se dokonale hodí na red carpet i zimní plesy. Prada však posypala flitry i kotníčkové kozačky nebo kabelky. Značky Saint Laurent či Chanel do nich dokonce zahalily trendy kostýmky.

This slideshow requires JavaScript.

Jestli si netroufáte na třpytivý model head-to-toe, vyzkoušejte flitry pouze v detailech. Zimní parka Gucci poukazuje na rafinovaný kontrast flitrovaných lemů. Metalickou crossbody kabelku pak představil Tom Ford. Flitry můžete i decentně skrýt pod transparentní top díky rozverné podprsence z dílny Dolce & Gabbana. Nebojte se vsadit na detailní prvky a doplňky, které pozvednou i ranní cestu do práce a inspirujte se naší galerií.

This slideshow requires JavaScript.

Uvedené ceny jsou orientační.

 

CategoriesNezařazené