F

Foamie: Must-have přírodní suchý šampon bez plastů

Suchý šampon je nepostradatelnou součástí našeho kosmetického arzenálu – osvěží vlasy, zbaví je mastnoty a také spolehlivě zajistí objem a texturu. Foamie Instant Freshness Dry Shampoo okamžitě dodá vlasům život a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

Suché šampony Foamie jsou 100% přírodní, veganské a neobsahují žádné plasty. Hlavní ingrediencí prášku je marocký jíl bohatý na minerální látky, který jemně váže tuky a nečistoty z vlasů a pokožky hlavy. Navíc obsahuje prášek z rýže a pomerančové kůry, který absorbuje přebytečný kožní maz, aniž by vlasy zatěžoval. Částice přirozených pigmentů pro blond nebo pro hnědé a tmavé vlasy zajišťují, že se prášek perfektně přizpůsobí jejich barvě a nezanechá žádné viditelné zbytky.

This slideshow requires JavaScript.

Pro dokonalou aplikaci naneste malé množství do dlaní a vmasíujte do vlasů, nebo naneste malé množství přímo na pěšinku a poté zapracujte. Pokud chcete prášek vyčesat kartáčem, nechte jej chvíli působit, aby absorboval přebytečný maz. Foamie je dostupný ve dvou variantách – pro blond a pro tmavé vlasy. Koupit ho můžete za 129 Kč na krasa.cz.

CategoriesNezařazené