S

SkinNova SC Cellular Mousse: Exkluzivní péče o pleť v novém

Moderní životní styl a každodenní stres si vybírají daň na stavu naší pokožky. Můžeme proti tomu bojovat zdravými návyky, ale i výběrem nejvhodnější kosmetiky. Občas se ale nemůžeme zbavit dojmu, že je třeba udělat víc, aby se naše pleť cítila harmonicky a netrápily jí žádné projevy stresu. Proto přichází SkinNovaSC Cellular Mousse, která dokonale zapadá do každodenní kosmetické rutiny moderní ženy.

Jemně pěnivá, osvěžující a zklidňující pěna hýčká unavenou pokožku a navozuje v ní pocit absolutní pohody. Navíc hloubkově hydratuje a odstraňuje z tváře známky stresu.

Výtažek ze sága dokáže díky svému třídimenzionálnímu efektu zjemňovat a vyhlazovat povrch pleti pomocí elastického filmu. Linky a vrásky jsou vyplňovány zevnitř a doslova se ztrácí. Už 30 minut po první aplikaci je pokožka viditelně hladší a bez vrásek. Ságový extrakt doplňuje mořský kolagen, který vytváří hladký a pružný film. S jeho pomocí dochází k rychlému vyplnění vrásek ve všech vrstvách pleti a k jejímu celkovému vypnutí okamžitě po nanesení.

Inovovaný high-tech oligosacharid představuje jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů SkinNova SC Cellular Mouse. Pomocí stimulace proteinů akvaporin-3 – kanálků, které zajišťují hydrataci mezi kožními buňkami. Výsledkem je nejen výrazné zlepšení hydratace, ale i fakt, že se linky a vrásky rychle redukují a kontury obličeje se vyhlazují bezprostředně po aplikaci.

Klíčovou složkou je SkinNova SC Technology, která vytváří ideální podmínky pro úspěšnou regeneraci kožních buněk včetně zachování všech jejích přirozených funkcí. SkinNova SC Cellular Mouse seženete za 2 750 Kč. 

CategoriesNezařazené