N

Naty Naty spojuje stylový design a dokonalý spánek

Pavlína Rosendahl založila butik Naty Naty zaměřený na luxusní spánek už před deseti lety. Poté, co na cestách poznala nerušený odpočinek v neobvykle kvalitní posteli, pochopila, kudy mají její další kroky směřovat. 

Začala se tak edukovat v oblasti zdravého spánku a rozhodla se přinést své ideje a praktická i stylová lůžka na český trh. Její cestovatelské já, které ji zavedlo do Izraele, Švýcarska nebo Švédska, inspirovalo také pojmenování značky. „Nati, nati se ve Švédsku říká na dobrou noc,“ popsala Pavlína Rosendahl vznik hravého názvu svého úspěšného byznysu.

Spánek jako jeden z pěti pilířů wellbeing už dostává zaslouženou pozornost i v našich vodách a majitelka butiku tak nadšeně uplatňuje své znalosti, díky nimž rozpozná kvalitu i pohodlí matrace na první dotek. U každého prodávaného produktu se navíc osobně přesvědčí o pečlivosti výroby i etice pracovního prostředí. Luxusní postele z portfolia Naty Naty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů, jako je bavlna, vlna, len, koňská žíně nebo přírodní hedvábí. Právě pečlivě vybrané materiály poskytnou správnou podporu těla a dokonalou regeneraci během spánku. Dřevěné rámy postelí navíc splňují ekologické požadavky udržitelného lesního hospodářství. V nabídce Naty Naty si vybere každý minimalista i extravagantní povahy, ať už se rozhodnete vsadit na luxusní skandinávské postele Riva Casa, švédské postele Carpe Diem nebo kvalitní americké postele, které najdete v těch nejexkluzivnějších hotelových řetězcích.

Největší kompliment je pro Pavlínu Rosendahl, když se jí zákazníci po koupi svěří, že se ještě nikdy tak skvěle nevyspali. Sama při tom pozvedává kvalitní postel na léčebnou pomůcku, která jí zbavila dlouhobé bolesti zad. „Kvalitní postel by měla uvolňovat tlak a nezabraňovat krevní cirkulaci v oběhovém systému, i proto dávají postele dohromady zkušení řemeslníci,“ dodala Pavlína Rosendahl.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené