Šperkařství Beny: Gucci, Chopard i vlastní vize valentýnských šperků

Šperkařská ikona Beny má na tuzemském trhu dlouholetou historii. Sám zakladatel značky, Arben Topalli, je klenotníkem už od roku 2000. Za více než dvě desítky let se mu podařilo obohatit své portfolio originálními šperky s vlastní vizí, ale i nabídnout české klientele světoznámé klenotnické značky.

Sofistikovaná nabídka šperků se budovala naprosto přirozeně – Topalli totiž pochází z klenotnické rodiny šperkařských mistrů filigránu, kteří excelovali v náročné historické zlatnické technice. Jeho otec Tunë Topalli založil už v 70. letech minulého století stejnojmennou značku v romantickém prostředí chorvatské Rovinji. Rodinný brand později postupně expandoval do Prahy a byl přejmenován na Beny.

Do roku 2021 se dnes již proslulé značce podařilo dostat do svého zastoupení na čtyřicet světových brandů hodinek, šperků, ale i doplňků, jako jsou pera, manžetové knoflíčky nebo kožené doplňky. Všechny pečlivě vybrané kousky najdete nejen na e-shopu, ale i ve třech buticích v centru Prahy na adresách Václavské náměstí 52, Pařížská 8 a Karlova 18. Naše šperkařské favority, které budou ideálním dárkem na den svatého Valentýna, najdete v naší galerii.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené