V

Valentýn jinak: Dobročinná dražba exkluzivních lyží Goldbergh

Pokud milujete lyžování a chcete letošní svátek lásky oslavit trochu jinak a zároveň  udělat přitom něco pro dobrou věc, máte příležitost. Multibrandový obchod se špičkovým sportovním vybavením DAVID SPORT se rozhodl uspořádat unikátní dobročinnou dražbu.

Výtěžek aukce exkluzivního limitovaného páru lyží jde na pořízení a výcvik asistenčního psa pro Michala, učitele, manžela, bývalého sportovce, a tátu dvou dcer (8 a 10 let), prodělal rozsáhlou mozkovou mrtvici, která mu otočila život vzhůru nohama – učí se opět mluvit, číst a psát. Psí pomocník by pro něj byl důležitým krokem na cestě k soběstačnosti.

Finanční prostředky pro neziskovou organizaci Helppes, která se výcvikem asistenčních psů profesionálně zabývá, chce David Sport získat v internetové dražbě na portálu Aukro. Předmět dražby je unikátem pro všechny sportovní fanoušky. Jedná se o pár exkluzivních lyží z limitované kolekce, kter vznikl ve spolupráci luxusní nizozemské značky Goldbergh a výrobce špičkových lyží Volant. Na světě je pouze 30 párů, z nichž jeden patří nizozemské královně a pouze jeden pár je v České republice. Každý pár má unikátní číslo, lyže s číslem 1 dostala darem nizozemská královna, jediný pár v ČR má číslo 18.

Výtěžek dražby využije Helppes pro výcvik Michalova budoucího čtyřnohého kamaráda.

Dražba bude probíhat od něděle 6.2. do čtvrtka 10.2. a veškeré informace naleznete zde.

CategoriesNezařazené