H

HYDRA´GLOBAL: Nová generace hydratace pleti

Voda je životně důležitá i pro pleť. S věkem a vlivy z prostředí, přirozená síla pleti udržet si hydrataci klesá. Díky snižování obsahu kyseliny hyaluronové v pleti se také snižuje kapacita vody v pokožce. To vede ke snižování aktivity buněk a k prolomení imunitního systému ochrany pleti. Hydratační řada HYDRA’GLOBAL nabízí kompletní řešení ženám všeho věku, které hledají více než jen běžnou hydrataci.

Díky špičkové technologii a kombinaci účinných hydratačních aktivních látek a komplexů proti stárnutí dodává hydratační řada HYDRA’GLOBAL okamžitou hydrataci a zachovává tak mladistvost pleti.

Komplex aktivních ingrediencí

V produktech jsou obsaženy aktivní látky jako například podzemní mořská voda z blízkosti ostrova Noirmoutier, která má remineralizační, zpevňující, hydratační a revitalizační účinky, pleť je díky ní rozzářená, svěží chráněná proti podráždění a celkově tak zlepšuje obranný mechanismus pleti.

Další aktivní látkou je hnědá mořská řasa Brittany, která je bohatá na antioxidační látky a vysoký obsah omega-3 a omega-6 a -9 mastných kyselin. Chrání pokožku před volnými radikály a negativními vlivy z prostředí, dodává energii pleti a zvyšuje její aktivitu. Kromě toho stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu pro zpevňující a vyhlazující účinek.

Produkty obsahují i kombinace komplexů jako hydra komplex (čtyřmolekulární kyselina hyaluronová, booster kyseliny hyaluronové = výtažek z kvasnic a kyselina polyglukuronová), booster energie (červená mořská řasa Jania rubens + Oligofurcellaran – je mořský cukr získávaný pomocí ekologicky šetrné extrakce) a komplex výživy pleti (skvalan, olej z makadamiových ořechů, bambucké máslo, olej ze sojových bobů a vitamín E).

Péče o planetu i zaměstnance

Většina surových materiálů pochází z evropských zdrojů. Mořské řasy a mořská podzemní voda jsou z Francie. Důležité jsou také pracovní podmínky s ochranou zaměstnanců a vysoce kvalitní standardy evropských produktů. Řasy, kyselina hyaluronová, hydrolizované kvasnice a mořská podzemní voda zároveň patří mezi obnovitelné látky. Většina aktivních látek jsou vyráběna technologiemi a postupy šetřícími životní prostředí a zdroje (e.g. EcoVadis GOLD Label and COSMOS certification, production in bioreactors).

Na co vsadit?

Řada Hydra´Global nabízí 3 druhy hydratačních krémů různých textur rozdělených dle typu pleti, sérum a masku. U spolupracujících salonů můžete vyzkoušet nové ošetření dodávající energii žíznivé pleti HYDRA´GLOBAL, kde se také setkáte s novými produkty, texturami a omamnou vůní, ve které převažují nóty svěžího grepu, cedrového dřeva a šalvěje.

Péče je vhodná pro všechny typy i stavy pleti, všechny věkové skupiny – díky svým globálním účinkům. Využít jejich kvalit můžete třemi různými způsoby, jako dočasnou péči pro „rozhozenou“ vysušenou pleť (např. při hospitalizaci, užívání léků, nebo pokud to pleť prostě potřebuje) jako klasickou péči vzhledem ke stavu pleti anebo jako kombinaci k péči proti vráskám.

Tajemství hydratované pleti

Pro správnou hydrataci, je základem pít vodu a jíst dostatek zeleniny bohaté na vodu a zdravé tuky, jako je např. okurek a avokádo (vitamíny B5 a B8). Esenciální mastné kyseliny jsou důležité pro udržování vody v pleti. Omega mastné kyseliny 3 a 6 jsou základními mastnými kyselinami a udržují naše tělo zdravé. Mohou být v několika různých formách jako rostlinné oleje, rybí oleje jako lososový olej (bohatý na omega 3) ryby jako makrela či sleď. Olejnaté potraviny jako para či makadamové ořechy nebo mandle jsou také zdrojem příznivých tuků.

Jak získat zářivou pleť?

Základem zářivé pleti je vypít alespoň 1,5 litru vody za den (20-40 ml na kg tělesné váhy) a snížení konzumace alkoholu. Dále se vyhnout transmastným kyselinám. Pokud se bavíme o potravinách, vždy je lepší dávat přednost syrové zelenině, která je bohatá na vitamíny a kvalitní oleje jako například olej z pšeničných klíčů, olivový či slunečnicový olej. Jablka, mango, bobule jako borůvky, ostružiny jsou také velmi prospěšné. Oříšky jako lískové či mandle dodávají pleti stopové prvky. Zelený čaj rovněž zařaďte do své každodenní rutiny – dodá tělu polyfenoly, které podporují zářivou pleť.

 

CategoriesNezařazené