C

City Exclusive Belts: Limitované pásky s vizí Virgila

LV představuje novou podobu pásku Pyramide od Virgila Abloha, který se poprvé objevil na přehlídce kolekce pro sezónu podzim/zima 2021. Pásek se sponou se skosenými hranami se vrací v limitované kolekci zahrnující devět exkluzivních variant. Vzdávají hold devíti metropolím, které jsou blízké srdci uměleckého ředitele pánských kolekcí značky Louis Vuitton.

Pásek má z jedné strany plátno Monogram, z druhé jemnou teletinu, zdobí jej ikonická spona LV. Design Virgila Abloha představuje sponu v nové podobě, která prozrazuje inspiraci streetwearem, konkrétně podobou nabouraných aut. Kov je upraven metodou umělecké koroze, která odhaluje nové barevné kombinace, sladěné s kůží pásku. Pásky jsou dílem zručných řemeslníků z dílen Louis Vuitton, každý z nich je tak jedinečným originálem.

Nový design je dostupný v devíti barevných variantách, každá oslavuje jednu světovou metropoli – zelená a purpurová Bangkok, červená a černá Hong Kong, žlutá a modrá Londýn, a růžová a modrá Paříž. Jméno města je sladěnými výraznými barvami vyvedeno na obou stranách pásku, na plánu Monogram i teletině. Všechny pásky jsou oboustranné, a tak je můžete libovolně kombinovat podle nálady i outfitu. Každý z modelů se prodává v limitované edici exkluzivně ve vlajkovém butiku odpovídajícího města.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené