C

Color WOW: Revoluce pro barvené vlasy bez žehlení

Značka zaměřená na komplexní péči o vlasy Color WOW je favoritem amerických hvězd červeného koberce. Nadčasová a patentovaná vlasová péče je určená pro barvené, chemicky poškozované a zatěžované vlasy. Každý produkt má při tom jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Kompletní sada revolučních produktů dokonale řeší problémy, které doprovází barvení vlasů. 

Portfolio produktů Color Wow obsahuje širokou škálu stylingových a pečujících produktů, které byly vyvinuty speciálně pro barvené a namáhané vlasy. Značka se řídí heslem „Méně receptur, vyšší výkon“, a používá výhradně vysoce účinné přísady k dosažení maximálních výsledků.

Úleva barveným vlasům

Barvené vlasy vyžadují výjimečnou pozornost a z pozice vlasových značek také pečlivý výběr aktivních látek. Color Wow je jednou z prvních brandů, který se zbavil více než 60 složek, které se běžně používají v péči o vlasy a zkreslují barvu vlasů. Složení každého produktu je vyvinuto, testováno a optimalizováno v interní laboratoři tak dlouho, než se dosáhne mety dokonalosti. Značka uvádí na trh pouze průkopnické produkty, které nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné parabeny, sulfáty nebo jiné toxické složky.

K nejoblíbenějším produktům značky patří patentovaný ultralehký sprej na vlasy Dream Coat s  viditelně inovativní technologií. Po aplikaci jsou vlasy super hladké a hedvábné – jsou totiž pokryty voděodolným pláštěm. Polymer inspirovaný textilní technologií se aktivuje teplem a zázrak vzniká hned při fénování.

Dream Coat pro vlasy snů

Dream Coat je absolutní nutností pro každého, kdo bojuje se zkroucenými vlasy. Teplem aktivovaný polymer stlačí a utěsní vlasová vlákna. Vlasy jsou pak dokonale jemné a lesklé. Na rozdíl od klasického séra chránícího před vlhkostí netvoří Dream Coat na vlasech žádné nánosy, nezatěžuje je a nemastí. Účinek trvá dvě až tři umytí šamponem.

A jak na to? Umyjte si vlasy šamponem a kondicionérem, osušte je ručníkem a rozdělte na prameny. Dream Coat pak nastříkejte na všechny prameny pro rovnoměrné pokrytí. Nenanášejte už žádné jiné stylingové přípravky. Nebudete je ani potřebovat. Každý pramen vysušte fénem s použitím kartáče, který udrží vlasy napnuté. Pro aktivaci přípravku je nutné použití fénu. Pro nejlepší výsledky aplikujte Dream Coat při každém třetím použití šamponu.

Značka myslela na všechny, a proto je k dispozici také verze Dream Coat Curly Hair, která je určena pro definování přirozeně vlnitých vlasů. Všechny formulace pomáhají ukázat vlasy v tom nejlepším světle – od klasických pečujících produktů, jako je Color Wow Color Security Shampoo pro všechny typy vlasů, až po stylingové produkty, jako je Color Wow Dream Coat Supernatural Spray udávající trend skleněných vlasů. „Glass hair“ už zaujal hvězdy jako Jennifer Lopez nebo Kim Kardashian, jež se vždy mohou pyšnit dokonalým beauty lookem. Produkty Color WOW jsou k dostání na Notino.cz.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené