I

Industriální interiér: Nová tvář ložnice

Ložnice by měla být oáza klidu. Té dosáhnete nejen vhodně zvoleným interiérovým designem, v němž se budete cítit dobře, ale i kvalitním nábytkem, kterému bude vévodit jasný solitér.

Jaro už zaklepalo na dveře a je tak na čase „uklidit“ a dosáhnout znovuzrození i ve svém životě. Alespoň v těch aspektech, v nichž je to potřeba. Přineste do své ložnice novou svěží energii, kterou maximálně pocítíte i v minimálních změnách.

Světlé zdi opticky zvětší celý prostor, holdujete-li však spíše tlumenějším barvám, dejte šanci trendy betonové stěrce, která i tomu nejjednoduššímu bytu dodá atmosféru newyorského loftu. Chic industriální trend si skvěle rozumí s neutrálními šedými tóny, jichž můžete kombinovat hned několik. Syrové kovové detaily a velká okna pak citlivě dotvoří celou ideu.

Solitér ložnice

Do industriálního typu interiéru už stačí přidat jen pár funkčních kousků nábytku. Solitér je jasný – postel, která splní funkci dekorace i nejdůležitějšího bodu každé ložnice, kvalitního spánku. To, že právě noční odpočinek je jedním z pěti pilířů wellbeingu, objevila už před deseti lety Pavlína Rosendahl, zakladatelka studia Naty Naty zaměřeného na luxusní spánek. Velkou roli pro ni kromě designu hraje i zdravotní aspekt a odborníky sestavená postel, která uvolňuje tlak a podporuje cirkulaci krve.

„Nejkvalitnější postele jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jež poskytují správnou podporu těla a tedy i ideální regeneraci během spánku. Tvoří je zejména bavlna, vlna, len, koňská žíně nebo přírodní hedvábí,“ popisuje majitelka butiku Naty Naty, která se navíc u každého produktu osobně přesvědčuje o etickém způsobu výroby. „Celá cesta z lesa až do ložnice probíhá s ohledem na životní prostředí,“ dodává ke kompromisu mezi designem, funkcí a etickou stránkou.

This slideshow requires JavaScript.

www.natynaty.cz

CategoriesNezařazené