S

Svatební trendy: Co je letos v kurzu?

Svatby jsou nekonečné téma a každý rok se proměňují trendy. Jednou se popularitě těší bohatě zdobené šaty a bujaré oslavy a další sezónu převládá spíše minimalismus a udržitelnost. Co bude v kurzu letos?

Perly a jednoduché šperky

Bývaly doby, kdy bylo hříchem vzít si na sebe ve svatební den perly. A ještě dnes vám bude babička zřejmě spílat, že si tím přinesete smůlu. Jenže trendy člověk nezastaví, a tak si perly postupem času vybojovaly své místo na svatebním výsluní. Velké oblibě se těší zejména v podobě náušnic či jemných náhrdelníků. Trochu netradiční podobou může být jednoduchá čelenka z perel nebo drobné pinetky s perličkami, které si nevěsta připne do vlasů.

Venkovní svatby

Venkovní svatby jsou hitem již nějakou tu sezónu, letos ale pravděpodobně přijde jejich největší boom. Už dávno neplatí, že venkovní svatba musí být nutně ve stodole nebo na farmě. Pokud si to dokážete zařídit, váš velký den může proběhnout i na louce. A jak zajistit ubytování uprostřed ničeho? Vsaďte na glamping. Jedná se o speciální formu kempování, která zahrnuje stan i příjemný komfort. Svatebčany tak můžete ubytovat v luxusních stanech a pro realizaci večírku lze objednat i velký párty stan. Kombinace večerního osvětlení a vůně přírody učiní váš den vskutku nezapomenutelným.

Květinová výzdoba

Květinová výzdoba představuje svatební evergreen a je jednou z věcí, na kterých si nevěsty opravdu dávají záležet. Pro letošní rok jsou in především výrazné barvy, jako například vínová, modrá nebo oranžová. Syté odstíny pak můžete kombinovat s jemnějšími tóny nebo jděte proti proudu a vsaďte na minimalističtější výzdobu. V kurzu bude také nesmrtelná bílá, a když k ní přidáte romantické pivoňky nebo luční kvítí, o vkusnou a zároveň příjemnou květinovou výzdobu máte postaráno.

Momentky

Trendy se rozhodně nevyhnou ani světu svatebních fotografií. A v této oblasti budou jednoznačně vládnout momentky. Ať už jde o nearanžované záběry dojatých svatebčanů, nebo zachycení letmých polibků mezi novomanželi, momentky jsou zkrátka to, po čem všichni touží. Mají daleko osobnější ráz než strojené fotografie a dalo by se říct, že svatební atmosféra z nich přímo čiší. Navíc fotografie jsou to jediné, co vám (kromě vzpomínek) po vašem velkém dni zůstane. Svatební fotograf by tak měl být jednou z prvních položek na vašem seznamu úkolů při zařizování svatby.

CategoriesNezařazené