Z

Zachrání ekologické produkty svět i pleť?

Ochránit naši planetu před zamořením plastovými komponenty je vizí nejednoho ekologického brandu. Tuhé produkty zpravidla spojují kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí, přičemž zdaleka nechybí ani funkčnost. Stačí tak jen překonat „nezvyk“ ohledně formy a struktury produktů. Dejte jim šanci. Tuhé výrobky si totiž zamilujete stejně rychle jako my.

Voda je nyní jedním z nejcennějších přírodních zdrojů, a proto by se měla používat s rozumem. Tuhé produkty jsou v dnešní době na vysoké úrovni a plně konkurují běžným tekutým produktům v plastových obalech. Tuhé přípravky jsou šetrné k vlasům, pokožce i planetě. Žádný z produktů značky není balený v plastovém obalu a neobsahuje ani mikročástice, které by mohly znečišťovat přírodu. Produkty neobsahují mýdlo, jedná se o syndety, kterých pH je speciálně optimalizováno pro vlasy a pokožku.

Konec živočišným tukům i iritujícímu pH

Mnoho produktů na dnešním trhu má složení na bázi mýdla, které využívá živočišné tuky a má velmi zásadité pH – daleko mimo přirozený rozsah pH pokožky, které je přirozeně na úrovni 5,5. To má za následek intenzivní vysoušení vlasů a pokožky a často proto mnoho společností tvrdí, že při používání jejich produktů na bázi mýdla existuje „přechodné“ období. Toto přechodné období je vlastně obdobím, kdy se vaše vlasy a pokožka přizpůsobují zásaditější úrovni pH, což jim z dlouhodobého hlediska neprospívá, způsobuje roztřepené konečky a propouští do pokožky bakterie a alergeny. Naproti tomu syndety Foamie mají optimalizovanou hodnotu pH pro přirozenou úroveň pH vlasů a pokožky, což umožňuje extra jemné čištění a vlasů a pokožky a jejich následnou optimální hydrataci.

Od šamponu k tělovému máslu

Produkty Foamie splňují všechny požadavky na život bez plastů a hodí se pro každý typ pleti a vlasů. Sortiment zahrnuje tuhé šampony, tuhé kondicionéry, tuhé sprchové přípravky, tuhé čisticí syndety na obličej, tuhá tělová másla, tuhou dětskou péči, tuhé šampony pro psy a suché šampony – a to vše v široké škále vůní. Jeden tuhý produkt Foamie nahradí zhruba dvě láhve běžných tekutých produktů, a navíc šetří nejen plasty, ale i přes 80% vody.

CategoriesNezařazené