L

Leopardí trend: Tipy pro ni i pro něj

Devadesátkový leopard je zpátky a rozhodně se nikam nechystá. Nepřehlédnutelný zvířecí vzor se stal překvapivě kombinovatelným typem printu, s nímž velmi jednoduše sklidíte velký úspěch. Pozor, leopard rozhodně není určený jen pro ženy. Inspirujte se naší selekcí nejlepších kousků pro všechny!

Světové celebrity si leopardí vzor zamilovaly už dávno. Kendall Jenner, Jennifer Lopez i Kanye West na něj sází ve všech formách. Je jen na vás, jaké kousky zvolíte vy. Funguje zkrátka vše – doplňky jako kabelky či kotníčkové kozačky, ale i celé obleky, šaty či topy. Jak leopardí kousky nosit? Inspirujte se zavedenými osobnostmi, jimž k dokonalým outfitům pomáhají stylisté.

This slideshow requires JavaScript.

Pokud nejste na leopardí vzory zvyklí, není třeba se ho bát. Excentrický motiv se už totiž etabloval mezi základy klasického šatníku. Typický kolorit je díky kombinaci béžových, hnědých a černých tónů neutrální, nic vám ale nebrání oddat se leopardovi v jakýchkoliv barvách. proč nevyzkoušet populární neony?

Leopard pro něj

Streetwearovým kouskům sedí leopard dokonale. Zkuste celou teplákovou soupravu Palm Angels nebo must-have tenisky Saint Laurent. Statement kouskem se ale okamžitě stane i stylová bunda Celine nebo manšestrový bucket hat od značky Wacko Maria.

This slideshow requires JavaScript.

Leopard pro ni

Vyhrajte se s překvapivými kousky, jako jsou třeba saténové šortky Tom Ford. Úzký šal z dílny Saint Laurent uvázejte na kabelku nebo do vlasů. Nebojte hrát si s neobvyklými odstíny jako Stella McCartney na rudých letních šatech. Hranice je jen na vás!

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené