J

Jak na interiér v anglickém stylu?

Inspirujte se interiérem, v němž byl kladem velký důraz na jednotlivé detaily v anglickém stylu. Jak ho můžete dosáhnout i u vás?

Schody schodiště a zábradlí jsou vyrobeny z masivního dubu, který byl nalakován transparentním dvousložkovým polyurethanovým lakem. Sloupky, schodnice a výplň zábradlí lakována krycí vrstvou RAL 9003 se složkou proti rychlému žloutnutí.

Masivní dveře interiérové jsou vyrobeny ze smrkového masivu lakované krycí RAL barvou, identickou technologií jako u schodiště. Olištování schodiště a lišty k podlaze jsou zpracovány ve stejné profilaci, aby prvky schodiště schody na sebe elegantně naléhaly. U schodiště byly hlavice sloupků vyfrézovány ve stejné ozdobné profilaci jako madlo. Profil byl vyroben na míru zákazníkovi, dle jeho představ a reálných návrhů. Celý efekt kombinace staví schody schodiště a zábradlí do třídy nadstandardu.Anglický styl schodiště a zábradlí je velmi oblíben zákazníky, kteří mají jako rodinné domy nově postavené velkoprostorové vily, ale také staré rekonstruované vily, v nichž chybí masivní dominantní zábradlí. Dalším plusem je sjednocení celku schodiště a zábradlí do jednoho designového stylu. Schody i zábradlí je vyrobeno z masivního dubu a lakováno dvousložkovým lakem. Sloupky, výplň zábradlí a schodnice jsou zase nalakovány do bíle barvy. Volba barev záleží jen na zákazníkovi.

www.jelinek-interier.cz

CategoriesNezařazené