H

Haute Couture péče o pleť v novém BR Lounge

Francouzská kosmetická značka Biologique Recherche slavnostně otevřela BR Lounge Švihanka na pražských Vinohradech. Prostor inspirovaný Beauty Institutem Ambassade de la Beauté, který sídlí na prestižní pařížské adrese Champs-Élysées, bude sloužit nejen jako showroom a školící prostory pro kosmetické specialistky z autorizovaných salonů z České republiky a Slovenska.

BR Lounge Švihanka se od léta promění také v diagnostické centrum, které jako jedině v Česku nabídne unikátní měsíční program péče o pleť, Haute Couture. Na základě důkladné analýzy a diagnostiky pleti vytvoří specialisté v laboratoři Biologique Recherche v Paříži krémy a séra konkrétnímu klientovi přímo na míru.

„Pokožka každého z nás je jedinečná stejně jako otisk prstů, její stav se může změnit dokonce během jednoho dne. Proto klademe důraz na vysoce personalizovanou péči, která je zásadní pro dosažení zdravé a krásné pokožky,“ říká Dr. Philippe Allouche, ředitel pro vědu a výzkum společnosti Biologique Recherche.I proto se Dr. Allouche společně s generálním ředitelem Biologique Recherche SAS Rupertem Schmidem zhostili otevření nového centra v Praze. Prostor o rozloze téměř 160 metrů čtverečních nezapře svou inspiraci: každý detail interiéru odkazuje na vlajkovou loď značky Biologique Recherche kotvící na zmiňované Champs-Élysées. „Nenechali jsme nic náhodě. Chceme, aby každý, kdo k nám vstoupí, zapomněl, že přichází z pražské ulice a rázem se přenesl do centra Paříže. Se vším, co k tomu patří, tedy i se špičkovou péčí, kterou v BR Lounge Švihanka nabídneme,“ vysvětluje jeden z jednatelů české pobočky Biologique Recherche Stanislav Kameník.BR Lounge Švihanka má nicméně primárně sloužit jako školicí středisko, které zajistí, že péče se značkou Biologique Recherche, bude stejně kvalitní ve všech autorizovaných salonech. „Značka Biologique Recherche staví své pilíře na vzdělávání a odborných znalostech svých kosmetických specialistek. Je pro nás zásadní, aby byly dokonale proškolené, znaly souvislosti a fyziologické procesy, které mají vliv na stav pokožky. Musí porozumět signálům, které epidermis vysílá a neustále přizpůsobovat péči takovým způsobem, aby dosáhly okamžitých, viditelných a dlouhotrvajících výsledků. Jen důkladně proškolené specialistky z našich salonů a center po celém světě dokáží správně nastavit domácí a salonní péči na míru každé klientce,“ připomíná Dr. Allouche, který je synem zakladatelů značky a snaží se původní ideologii svých rodičů nadále šířít.

CategoriesNezařazené