J

Jak vypadá kolekce ve spojení GANT a House of Liberty?

„THE HEAT STROKE“ je název nové limitované letní kolekce GANT, která vznikla v exkluzivní spolupráci s londýnskou ikonickou značkou Liberty. VERMONT Holding a.s., společnost zastupující GANT na českém, slovenském a maďarském trhu, se podařilo tuto jedinečnou artovou kolekci přivést až do Prahy. Česká republika se tak stala jednou z mála trhů střední a východní Evropy, kde bude tato exkluzivní kolekce k zakoupení ve vybraných prodejnách. K dispozici je od 19.května, a to v omezeném počtu kusů.

Když zasáhnou horké letní dny, GANT přichází s novým kapsulovým šatníkem pro ženy vyrobeným ze světově proslulých látek Liberty. Tato kolekce je zaměřená na ženy a kombinuje americké sportovní oblečení s troufalým londýnským šarmem.

S ambicí rozšířit sekci dámského oblečení oslavuje limitovaná kolekce ženskost v luxusních látkách jako hedvábí, viskóza a super jemná bavlna. Od nápadných maxi šatů až po eklektické pánské košile, tato kolekce nabízí zákazníkům elegantní, a přesto hravý vzhled v horkých letních dnech.

Limitovaná letní artová kolekce nabídne celkem 16 produktů, 3 pro muže a 13 pro ženy, a pouze v jednom kusu od každé velikosti. Zákazníci v České republice si budou moci limitované kousky zakoupit od 19. května, a to jen ve dvou pražských prodejnách – Westfield Chodov a v nákupní galerii Myslbek. Na e-shopu GANT bude kolekce dostupná jak v České republice, tak na Slovensku i v Maďarsku.

„Naše spolupráce se značkou GANT, která trvá již více než 20 let byla vždy o překračování svého stínu a dosahování vyšších a vyšších met. Uvedení této limitované edice je další z těchto kroků, kdy naším zákazníkům, a především zákaznicím přinášíme unikátní kousky, které rozsvítí v létě nejen jejich šatník, ale hlavně vykouzlí úsměv na jejich tvářích,“ říká Filip Klor, marketingový ředitel VERMONT Holding a.s.

Koncept této kolekce si klade za cíl zdůraznit koketní a smyslnou stránku GANT. Když hledáte způsob, jak se v letních dnech zchladit, ale odmítáte kompromis na úkor svého módního stylu.
Trochu dramatické. Možná trochu přehnané. Ale vždy s věčným kouzlem.

Pro spolupráci na letní kolekci si GANT vybral ikonickou londýnskou značku Liberty, jejíž historie sahá až do roku 1875 a jež má v archivu přes 45 000 uměleckých kreseb. Společně vybrali nejoblíbenější potisky, které přímo vyzývají k vytvoření nových vzpomínek na horké letní dny v hotelu na pobřeží Středozemního moře. Vytvoření této kolekce – inspirované archivem Liberty – vedl kreativní ředitel GANT, Christopher Bastin, aby vytvořil limitované kousky se zábavnými vintage potisky v zářivých plážových barvách. „Kolekce The Heat Stroke je letní galerií uměleckých děl přenesených na vznešené materiály.  Nositelky těchto kousků oděvů se tak stanou doslova výstavním médiem krásy a elegance, která se v této kolekci snoubí. Díky limitované sérii budou mít naše zákaznice možnost cítit se skutečně originálně a výjimečně. Věříme, že je potěší,“ doplňuje Zuzana Kubisová, ředitelka strategie a kreativy VERMONT Holding a.s.

Pro spolupráci na kampani oslovil GANT americkou umělkyni Kilo Kish, která působí v oblasti hudby, filmu, umění i psaného slova. Kilo reprezentuje étos značky – nikdy se nepřestávat učit a zároveň odmítat konformitu. „Vnímám Kilo Kish jako projekt, na kterém pracuji a který ráda do hloubky prozkoumávám. Naše generace není tak strnulá. Zkoumáme, kam chceme a jak to chceme. Nemusíte vědět, co děláte. Je to zábavné prostě se do toho ponořit a hrát si,“ říká Kilo Kish.

This slideshow requires JavaScript.

CategoriesNezařazené