J

Jak na dlouhé řasy a husté obočí?

Toužíte po delších řasách a hustém obočí bez nutnosti líčení? Máme pro vás skvělou zprávu, tužky na obočí a prodlužující řasenky již kupovat nemusíte, sáhněte po tajné zbrani jménem Natucain.

Natucain je považován za přírodní zázrak pro zdravé a silné vlasy. Produkty Natucain obsahují patentovanou aktivní složku MKMS24, která je založená na technologii kmenových buněk a na 100% přírodním původu. Po úspěšném toniku na podporu růstu vlasů Natucain představuje unikátní séra na řasy a obočí Lash & Brow.

Doktorka Stefanie Seyda, vědkyně stojící za značkou Natucain, si dala za cíl vyvinout produkty, které pomohou mužům i ženám nejen stimulovat růst vlasů, ale také zvýšit jejich sebevědomí a podtrhnout vlastní krásu. Díky svým zkušenostem vyvinula revoluční komplex účinných látek MKMS24 na bázi 100% přírodních výtažků z bambusu, tymiánu a čočky. Tato účinná látka již byla obsažena v toniku pro podporu růstu vlasů Natucain.

Živiny, proteiny a vitaminy obsažené v účinné látce z čočky, bambusu a tymiánu stimulují růst u kořínků a vyživují chloupky až ke konečkům. Kromě těchto tří silných složek obsahuje sérum na řasy také oregano, které zlepšuje strukturu vlasů. Sérum na obočí naopak vyniká použitím cizrny jako další účinné látky, která obsahuje vitamín B6 a zinek, takže vlasové folikuly jsou dále posilovány. Nejsou zde použity žádné sulfáty, hormony, silikony ani parabeny a složení je zcela veganské.

  • Natucain neobsahuje žádné hormony
  • Patentovaná složka MKMS24
  • 100% přírodní původ ingrediencí
  • Veganské složení
  • Viditelné výsledky již po 6-8 týdnech

Séra na obočí a řasy nejsou navržena pouze k posílení a zvýšení hustoty vlasů, ale také k podpoře růstu nových vlasů a chloupků. Jejich průlomová, klinicky ověřená efektivita patentovaného složení pro růst vlasů zajišťuje o 54 % hustší obočí a o 52 % delší řasy.

Díky tomu, že séra neobsahují žádné hormony, nedochází jejich používáním ke vzniku nežádoucích účinků, jako například zarudnutí očí, svědění a podráždění. Pro dosažení optimálního výsledku používejte sérum ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se velmi snadno nanáší na linii řas pomocí menšího, precizního štětečku. Při důsledném používání jsou první výsledky viditelné již po 6-8 týdnech.

Séra Lash & Brow a revoluční vlasové tonikum Natucain seženete na e-shopu natucain.cz.

CategoriesNezařazené