DESIGN

Candy flat

Každá nemovitost má svůj příběh… Příběh bytu Candy Flat je růžový. V roce 2013 si Olena Yakubovych, majitelka společnosti Y&T Luxury Property, během výstavy uměleckých děl jedné nadané české malířky koupila domů jeden z vystavovaných obrazů – ten, který se nejvíce dotkl její duše. Když o rok později tvořila koncept svého dalšího designového projektu, viděla tento byt „růžově“.  Představila si ho jako místo štěstí a lásky, byt, ve kterém se plní ta nejtajnější přání, kde se zdají nejsladší sny, konají se romantické večeře při svíčkách, během kterých se otevírá růžové šampaňské…

Když se blížilo dokončení projektu Candy Flat, rozhodla se Olena Yakubovych do interiéru věnovat svůj soukromý obraz – pravě ten, který si koupila na zmíněné výstavě. Až ve výtahu rezidence Palác Dlouhá, ve které se její „růžový designový sen“ nachází, si všimla názvu obrazu, na který už dávno zapomněla: „Sweet Space“. Jako kdyby jí kdosi už v roce 2013 ukazoval směr, kterým se vydá v budoucnu.

Uvedení designového projektu Candy Flat na trh má ještě jeden „růžový“ přesah, a to charitativní. Část peněz z prodeje bytu totiž půjde na projekt Pink Crocodile – mateřskou školu pro postižené děti otevřenou v pražských Letňanech.

www.candy-flat-palac-dlouha.cz

Podobné články