DESIGN

Černá duše

Všechna pera v této kolekci zaujmou transparentním tělem z průhledné pryskyřice a propracovanými černými detaily. Ke každému produktu této edice výrobce dodává luxusní stříbrnou kazetu s černým saténem uvnitř. Funkční, rafinované a luxusní pero či roller se hodí pro muže i ženy se silnou osobností a vysokým životním nasazením.

Transparentní tělo z pryskyřice, černý hrot i veškeré zdobení těla a víčka z 18karátového ryzího zlata, to vše je luxusní pero značky Aurora Demonstrator Black. Vychytávkou je i skrytý zásobník, který umožní napsat ještě dvě strany textu poté, co vypadá regulérní náplň prázdně. Pero pořídíte za 17 000 Kč v butiku Luxury Office. Pro ty, co milují luxus má společnost Aurora speciální nabídku. Na zakázku lze pero vyšperkovat pravými diamanty, které se zasadí do víčka pera. Pero si můžete objednat i v Praze v butiku Luxury Office a maximální cena se pohybuje kolem 288 000 Kč dle typu a množství diamantů.

V edici Demonstrator najdete i praktický a velmi kvalitní kuličkový roller, který díky svému designu nenechá nikoho chladným. Stejně jako plnicí pero této edice má roller průhledné tělo a víčko, které v kontrastu s černými matnými detaily tvoří dokonalou harmonii stylu a elegance. Kuličkový roller je k dostání v obchodě Luxury Office za 13 250 Kč.

Luxury OfficePánská pasáž, Na Příkopě 23 (Ovocný trh 12), Praha 1, www.luxuryoffice.cz

Podobné články