DESIGN

Designové kočáky Cybex FW18

Tradiční motivy japonské mytologie na třpytivém stříbře, vzrušující výlet mezi planety, ale i extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta – to vše nabídla hostům exkluzivní módní událost, která postavila kočárky, dětské autosedačky a nosítka do role nepostradatelných módních doplňků stylového rodiče.

Slavnostní představení módních kolekcí 2018 uspořádala společnost Cybex v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week v karlínské galerii Hauch.

Nejvíce reakcí opět vyvolala extravagantní řada z dílny návrháře Jeremyho Scotta. jeho třetí spolupráce se značkou Cybex se nese v duchu andělíčků v teniskách, ikonických dětských barev a zlatých křídel. Kolekce s názvem Cherubs, kterou si oblíbila například americká herečka Mindy Kaling, je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí být na očích.

Oslavován byl i umělecký počin mladičké ukrajinské návrhářky Anny K, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům mezinárodní módní scény. Kolekce plná svěžích barev, vesmírného dobrodružství a odvážných kombinací vzbuzuje touhu objevovat a snít o vzdálené budoucnosti. Třetí uvedenou kolekcí pak byla třpytivá Koi z dílny německých návrhářů Cybex.

Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Karolina Kurková, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

CYBEX

Podobné články