DESIGN

Pohádkový veletrh dekorací a dárkového zboží

Na veletrhu bude i doprovodný program, který si přichystali přední čeští floristé. V rámci veletrhu proběhne floristická soutěž Rosa Pragensis, jejichž výtvory budou po celou dobu veletrhu k vidění.

Na FOR DECOR & HOME proběhne i druhý ročník úspěšné expozice Vánoční trendy 2017. Na něm budou čtyři samostatné scény, jež návštěvníkům veletrhu nabídnou průřez pečlivě vybraných trendových produktů z řad vystavovatelů a partnerů veletrhu. Expozice budou vytvořeny profesionálními floristy Janem Karnetem, Lukášem Kouřilem, Matůšem Dankem a Petrem Sikorou.

Souběžně s veletrhem FOR DECOR & HOME se v areálu PVA Expo Praha uskuteční také mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA a mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství SBĚRATEL.

Na veletrhu nebudou chybět významní čeští výrobci a exkluzivní dovozci, kteří představí světové trendy nejen v oblasti vánočních dekorací. Například firma Mobax, zástupce mnoha zahraničních designových značek v oblasti kuchyňských a bytových doplňků, zdvojnásobuje svoji výstavní plochu. Na veletrhu nebude chybět ani firma Z-Trade, největší dodavatel svíček pro český i slovenský trh, Paramit – významný český výrobce dekorativního skla a bytových doplňků, Morex – přední česká společnost vyrábějící proutěné bytové doplňky nebo Klia – jeden z největších velkoobchodů s živými květinami v ČR.

Své expozice chystají i důležité firmy jako Autronic, BKS Decor, Cattleya, Dakls, Edwilan, GD Design, Keramika Harasim, Prodex Import a mnohé další.

Veletrh je profesionální platformou pro uzavírání vánočních kontraktů, a to jak pro největší firmy z řad velkoobchodů a exkluzivních dovozců, tak i pro menší rodinné manufaktury či poskytovatele služeb v dané oblasti.

www.fordecor.cz

Podobné články