DESIGN

preciosa

Preciosa, přední sklářská firma v České republice a světový producent designových sklářských výrobků, 2. března 2017 za přítomnosti nejvyššího managementu firmy, klientů a partnerů z celého světa slavnostně otevřela svůj první Flagship Store. Jedná se o hlavní prostor pro prezentaci značky Preciosa a zároveň o nejvhodnější místo pro seznámení se a nakoupení českého křišťálu v Praze i Česku.
Preciosa Flagship Store se nachází v přízemí neorenesanční památkově chráněné budovy na rohu Rytířské, Melantrichovy a Havelské ulice v centru Prahy. Na rekonstrukci a přípravě prostoru se podíleli kreativní ředitelé společnosti a zároveň designéři a architekti Michael Vasku a Andreas Klug, díky čemuž se z prostoru stalo primární místo prezentace značky Preciosa. Pojmenování Flagship Store přímo souvisí s účelem prostoru, který byl postaven právě jako stěžejní místo prezentace brandu a je zároveň i prostorem prodejním.
Ve Flagship Storu je možné spatřit pět ikonických a z historie vycházejících typů křišťálových lustrů, moderní designová svítidla a také sklářské výrobky, které souvisejí s kulturou stolování – např. nápojové sklo nebo vázy.

Preciosa Flagship Store, Rytířská 29, Praha 1, www.preciosa.com

 

Podobné články