GURMET

Nejlepší italská zmrzlina v Praze

 

Stačí přijít a jen první pohled napoví, že zmrzliny jsou připravovány s láskou a hlavně z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Oříšky z Piemonte, pistácie ze Sicílie či pomeranče ze Sardinie. Itálie má mnoho gastro pokladů a právě proto zmrzlinář Honza, čerpá právě z těchto zdrojů.

Snaží se italskou zmrzlinu dostat do podvědomí nejen jako sezónní senzaci, ale jako celoroční kult. Honza se nebojí novinek,  sleduje aktuální trendy a neustále vymýšlí nové chutě, proto ke stálé nabídce každý měsíc přibývají tématické speciality. Duben je například měsícem bylinek a tak mimo jiné tento měsíc je v nabídce neobvyklá levandulová zmrzlina. Na květen cukrárna chystá širokou nabídku veganských zmrlin. V létě pak přibudou nevšední exotické ovocné chutě, či pestrá paleta alkoholických zmrzlin.

Na červen Honza připraví exotické sorbety z u nás ještě málo známých exotických ovocných plodů. Jedná se třeba o  Guave, Cherimoya, Rambutan. Exotické zmrzliny představí na květnovém Dyzajn marketu 28. a 29. května na Piazzetě Národního divadla. Exotika bude samozřejmě veganská. Všechny novinky se postupně budou objevovat v pultu naší cukrárny v Husově 12.

Crème de la Crème, Husova 231/12, 110 00 Praha 1, www.cremecreme.cz

 

Podobné články