HODINKY & ŠPERKY

B.zero1 Labyrinth od BVLGARI

B.zero1 je prsten, který je deklarací síly výrazu vlastní osobnosti. Hypnotické křivky spirály z růžového a bílého zlata vyjadřují vrozenou schopnost vzpouzet se konvencím. Letos se řada B.zero1 Design Legend, která v sobě kombinuje šperkařské mistrovství značky Bulgari a kreativní vizi legendární architekty Zahy Hadid, rozšiřuje o revoluční nové modely.

Když prsten B.zero1 poprvé spatřil světlo světa v roce 1999, okamžitě začal posouvat hranice tvaru a formy svým trojrozměrným, téměř architektonickým vzhledem, který vypadá opravdu jinak, než tradiční kroužek z kovu. Široký střední kroužek v sevření dvou plochých kroužků s dvojitým logem Bulgari byl ve své době skutečným originálem díky novativnímu a ikonickému designu, který se vzpíral zařazení do některé z obvyklých kategorií.

Díky svému výraznému vzhledu je to také ideální šperk pro ozvláštnění běžného dne. B.zero1 píše nová pravidla toho, jak lze nosit šperk. Vypadá skvěle na každém prstu i v kombinaci několika kousků, na řetízku či náramku. Je také průkopníkem nekonvenčního a velmi osobního stylu, tedy ideální volba pro lidi, jejichž doménou je nenucenost a individualita.

Za dobu své existence dokázal prsten B.zero1 mnohokrát svoji nekonečnou schopnost transformace. Existuje již celá řada interpretací, které využívají nekonvenční materiály – je jako performance, která nikdy nekončí.

Slavná architektka Zaha Hadid pojala B.zero1 v duchu svého kreativního génia a předala mu křivky typické pro svůj styl architektury, takže výsledný prsten získal dojem pohybu, stejně jako mistrovská díla architektury od Zahy Hadid.

BVLGARI

Podobné články