HODINKY & ŠPERKY

Chanel 2014

Přestože si zachovávají charakteristické rysy, za jejich elegantně ženským vzhledem stojí ve skutečnosti řada drobných inovací. Černá a bílá keramika je doplněna o detaily z oceli či nové slitiny zlata. Další změna se týká velikosti pouzdra, které při svém průměru 36,5 mm (o 1,5 mm menší než původní model) působí velmi elegantním dojmem

J12 Intense Black

Celočerný model J12 je variantou loni uvedené bílé limitované edice White Phantom. Na jeho matně černém číselníku diskrétně vystupují lesklé černé číslice a ručky. Model Intense Black je dostupný ve třech velikostech (38, 33 a 29 mm) a pohání ho švýcarský mechanický automat s 42-hodinovou rezervou nátahu a funkcí data. Pouzdro je vodotěsné do 200 m.

J12 Blue Light

Model J12 z vysoce odolné bílé keramiky s pouzdrem ve dvou velikostech (38 a 33 mm) pohání precizní mechanický automat s 42-hodinovou rezervou nátahu a funkcí data. Číselník zdobí modré luminiscenční číslice a pouzdro vodotěsné do 200 m rámuje jednosměrně otočná luneta.

J12-365 Black Steel

První specificky dámský model J12 s elegantním průměrem 36,5 mm kombinuje černé keramické pouzdro s vroubkovanou ocelovou lunetou. Černý číselník je zdobený gilošováním pro ještě větší eleganci. Švýcarský mechanický automat má 42-hodinovou rezervou chodu a ukazatel data, pouzdro je vodotěsné do 100 m.

Podobné články