HODINKY & ŠPERKY

Hublot a Depeche Mode

Speciální limitovaná edice padesáti pěti kusů hodinek Big Bang Depeche Mode “The Singles” Limited Edition osloví fanoušky skupiny Depeche Mode, filantropy i sběratele hodinek.

Tato limitovaná kolekce hodinek vychází z modelu Big Bang Unico.

Manufakturní automatický strojek UNICO s rezervou chodu 72 hodin je uložen v 45mm pouzdře z keramiky a je obdařen chronografem s funkcí flyback.

Každý kus ze série 55 hodinek má na safírovém skle číselníku a dýnka natištěnou fotku singlu, respektive jeho coveru. Navíc má každý model jiný řemínek s ocvočkovanou manžetou, která se dá libovolně připnout či oddělat.

Jedinečnost edice je podpořena také tím, že je každý kus uložen do příručního kufru z černého hliníku značky Rimowa společně s vinylovou deskou – originálním singlem.

Bonusem na závěr je pak „synťák“ Roland JP-08, jež připomíná, že skupina Depeche Mode používá po dlouhá léta právě syntezátor značky Roland.

Spolu se značkou Hublot pokračují hudebníci v charitativní akci s názvem „charity: water“. Stejnojmenná nezisková nadační organizace přináší čistou a nezávadnou vodu lidem v rozvojových zemích. Během posledních pěti let se díky penězům z prodeje hodinek napilo této průzračné tekutiny jen v Nepálu a Etiopii celkem třicet tisíc lidí. Ze zisku se financovalo víc než dvě stě projektů, díky nimž bylo potrubí s vodou zavedeno do okrajových částí zemí.

HUBLOT

Podobné články