HODINKY & ŠPERKY HOT NEWS

With U

„Vzniku společnosti předcházela společná myšlenka jak nahradit přítomnost svých blízkých, když nemůžeme být právě spolu. A to vyjadřuje i název značky – With U.“

V rámci výroby každého šperku se využívají výhradně osvědčené technologie. Tato výroba prochází několika přísně kontrolovanými fázemi, což umožňuje identifikovat každý výrobek a zajistit tak jeho jedinečnost šperku. Ať už si zákazník přeje vyhotovit šperk z vlasů nebo se sejmutým otiskem prstu, se zachází s maximální obezřetností na základě nepřísnějších procesních certifikací.

Šperky s otiskem prstu jsou vyrobeny na základě vlastního otisku prstu zákazníka nebo jeho blízké osoby. Otisk je sejmut na polštářek a následně digitalizován do 2D linek tak, aby mohl být gravírováním přenesen do definovaného prostoru šperku.

Šperky s vlasy zalitými pryskyřicí disponují speciálním lůžkem pro aplikaci pryskyřice, jejíž barvu si může zákazník vybrat dle vzorníku. Tou je pak speciální technologií zalito několik vlasů dodaných zákazníkem.

Lze si ale nechat vyrobit i luxusní solitér s osobním diamantem, který vyhotovuje český klenotník ve spolupráci se společností Heart in Diamond. Diamant bude vyroben z uhlíku vzniklého z vlasové střiže dodané záazníkem. Takto extrahovaný uhlík bude využit při procesu zhotovení diamantu a zákazník tak získá skutečně osobní diamant ve zvolené barvě a typologii opracování dle nabídky.

Snubní prsteny Forever (na fotografii) jsou originálním způsobem, jak si v den svatby vyjádřit vzájemnou lásku. Tyto prsteny v sobě mají zapracovanou výplň s vlasy snoubenců v pryskyřici, lze je pořídit v bílém nebo žlutém zlatě a nechat gravírovat.

With U

Podobné články