HODINKY

Hublot Big Bang Red Magic

Značka Hublot je vždy jiná a unikátní a tentokrát přichází na trh s inovovanou keramikou.

Nový materiál je výjimečný tím, že se dokáže zbarvit do sytých vibrujících odstínů aj e to vůbec poprvé, kdy svět spatří tuto novinku, která byla vyvíjena v manufaktuře Hublot celé čtyři roky. Keramika, kterou si společnost nechala patentovat, je navíc výrazně tvrdší než její běžně užívaná varianta. Nová keramika se stala součástí dnes již ikonického modelu Big Bang Unico Red Magic v limitované edici 500 kusů.

Oddělení výzkumu a vývoje R&D Hublot společně s laboratoří metalurgie a materiálů našlo magickou formuli, kteryá umožnňuje výrobu keramickeých hodinek v neotřelých a zajímavých barvách. Vylepšené postupy výroby navíc dodávají keramice vyšší odolnost proti poškrábání. Na rozdíl od běžné keramiky s hodnotou 1 200 dosahuje nová Hublot keramika hodnoty 1 500.

První zářivou barvou, kterou značka Hublot vybrala, je výrazná červená, která symbolizuje sílu, vášeň a slávu. Ohnivě červené hodinky mají 45mm pouzdro a lunetu z leštěné keramiky a skeletonový číselník v matně červené barvě doplněný červenými ručkami s černou luminiscencí. Uvnitř pouzdra pulzuje mechanický strojek HUB1242 s automatickým nátahem. Tento chronograf má funkci flyback, přičemž řadič chronografu je viditelný na číselníku. Tuto limitku doplňuje pohodlný řemínek z kaučuku.

@font-face {
font-family: “Cambria Math”;
}@font-face {
font-family: “Calibri”;
}p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal { margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 12pt; font-family: Calibri; }p { margin-right: 0cm; margin-left: 0cm; font-size: 12pt; font-family: “Times New Roman”; }.MsoChpDefault { font-family: Calibri; }div.WordSection1 { }

HUBLOT

Podobné články