HODINKY KULTURA

Hublot představuje první animovaný film pro MP-05 LaFerrari Sapphire.

V podvečer 7. září 2016 se na střeše Ace Muzea v Los Angeles setkali VIP klienti, pohodlně usazeni ve svých vozech Ferrari, aby společně zhlédli předpremiéru prvního animovaného filmu Hublot, který vytvořila produkční společnost Digital Domain, světový lídr v akčních filmech a vizuálních efektech. Na plátně bylo 1200 HP hybridní super auto, FXX K, a super hodinky s 50 denní výkonovou rezervou – světový rekord Hublot.

“První mezi prvními. “LaFerrari” Sapphire spojuje nejlepší a nejmodernější technologii – v konstrukci hodinek a jejich pohybu, v podobě super auta FXX K, které poskytlo inspiraci, a nyní v digitální revoluci zajištěné nejlepším a nejznámějším filmovým studiem Digital Domain. Znám tyto hodinky zpaměti, každý rys, každý detail, film mě doslova uvrhl do pocitů, které jsem nikdy předtím necítil. Mám pocit, že jsem těmito hodinkami, tímto autem; jsem rychlost, technika, vynález, jsem rekord,” uvádí Ricardo Guadalupe, generální ředitel společnosti Hublot.

Značka Hublot vytvořila digitální platformu, která divákům umožňuje hrát si s hodinkami ve 3D, a doslova tak vstoupit do srdce jejich konstrukce. http://www.hublot.com/mp-05/

Hublot, Široká 9, Praha 1, www.hublot.com

Video najdete zde: https://youtu.be/sXXeLbWiTE0

Podobné články